Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vásárolt már valaki Pátkáról...

Vásárolt már valaki Pátkáról francia bulldog kiskutyát?

Figyelt kérdés
Párommal már régóta szeretnénk venni egy francia bulldog kutyust, elsősorban Székesfehérvár közelében keresgélünk. Többektől hallottam már, hogy Pátkán egy úr tenyészt ilyen kutyusokat, de elérhetőséget senki sem tudott adni, és neten sem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Bármilyen használható információt szívesen fogadok! A válaszokat előre is köszönöm!

2013. aug. 28. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rosszmájú lenni, de egy olyan tenyésztő, akiről a neten nem található semmi, nem kecsegtet túl sok jóval. Ez az ember törzskönyves, szűrt kutyákat ad el? Akkor a neten csak lenni róla valami. Azt pedig ugye tudod, hogy szaporítótól venni mennyire kockázatos, főleg egy ilyen amúgy is beteges fajta esetében.
2013. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
87%
Ha már az ember kiad több tízezer forintot egy kutyára, akit 10-15 évig nevelgetni fog, nem fér bele egy néhány ezer forintos vonatjegy? Kicsit messzebb kell menni és biztosan találni olyan megbízható kennelt, akinek elérhetősége és referenciái is vannak.
2013. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az úr nagy valószínűséggel szaporító. Tényleg ne vegyetek 10-30 ezerért kutyát, főleg ne francia bulldogot, mert megbánjátok. Nekem korábban volt egy törzskönyves fr.bulldogom, gyakorlatilag csak oltások miatt kellett vele állatorvoshoz járnom. A mostanim egy mentett bulldog, és nagyon imádom, de már minimum 150-200 ezret ráköltöttem. Mindkét hallójáratát el kellett távolítani, most alig hall valamit, voltak gyomorproblémái, szemmel gondok stb. Ez az egyik legagyonszaporítottabb fajta manapság...
2013. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szfvári vagyok, még nem hallottam róla...

Nekem is az egyik kedvenc fajtám a francia bulldog, nálunk is van a környéken egy kutyus, légcsőszűkületes, tényleg csak jó helyről, szűrt szülőktől vegyél kutyust!

Nekem pl. elsőre ők szimpatikusak. Bár a szűrési eredmények nincsenek fent, de el lehet kérni, h mutassák meg. A leírásuk alapján pozitív, hogy kiemelik, h fontosnak tartják az egészséget.

Róluk van szó:

[link]


Itt tudsz még további tenyésztőket keresni:

[link]

2013. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, volt már francia bulldogod? Az oké, hogy vicces, aranyos, pukizik, röfög, böfög, de ezek a kutyák jóval több figyelmet és törődést igényelnek egy átlagos kutyánál. A szaporítóknak köszönhetően sajnos egyre több a beteg, gyenge idegrendszerű francia bulldog. Ahogy azt előttem is írták, akiről nincs semmi információ, attól semmi jóra ne számíts. Lehet, hogy meg tudsz venni tőle egy kutyát 30.000 forintért, de gondolj csak bele... Ennyi pénzből még csak az oltások ára sincs meg... Nem feltétlenül, de jó eséllyel az allergiák, a csípő diszplázia, a légcső szűkülettől kezdve ezer féle nyavaja fog rajta kijönni. Te pedig elfogod vinni őt az állatorvoshoz súlyos 10.000 forintokért. Mire az a szerencsétlen kutya 1 éves lesz, ott fogsz tartani, hogy benne van 2-300 000 forintban! Bizony. Azok az ismerőseim, akik szaporítótól, vagy bizonytalan helyről vették a kutyusokat, mindnek egytől egyig van valami baja. Ha téged komolyan érdekel ez a fajta, és szeretnél ilyen kutyákat, nagyon kérlek, hogy csak is tenyésztőtől, törzskönyvvel, chippel, eü-garanciával vegyél kutyust. Igen, megkérik az árát. 110-170 000 forint között mozog egy egészséges kölyök ára. Aki ennél olcsóbban akar tk-s kutyát adni, ott valami nincs rendjén. Ha ezt az árat soknak találod, de francia bulldogot szeretnél, akkor érdeklődj a bulldog fajta mentésnél, onnan egy jelképes összeg ellenében örökbe fogadhatsz francia bulldog kutyust. Elég régóta foglalkozom francia bulldoggal ahhoz, hogy óva intselek a szaporítóktól. Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok rá, akár privátban is.
2013. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!