Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog kölyköt nem...

Francia bulldog kölyköt nem akar adni senki sem örökbe? :-)

Figyelt kérdés
Francia bulldog kölyök érdekelne, nem számít a neme, csak nem engedhetem meg magamnak a kutya árát de eltartani eltudnám:-).
2013. aug. 5. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Valaki nem akarna nekem örökbe adni egy vadonatúj iPhone 5-öt? Ígérem nagyon jó gazdája lennék, lenne pénzem arra, hogy feltöltsem.

Aki francia bulldogot szeretne, az fizesse meg az árát, ami tenyésztőnél 100 ezernél kezdődik, ami ettől olcsóbb az vagy nem francia bulldog vagy valami genetikai hibás szaporított kutya, aminek mindenféle betegsége lesz, ugyanis a francia bulldog a legbetegesebb fajták közé tartozik(bőrbetegségek, légzőszervi problémák, allergia, stb).

2013. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire naív azért ne legyél kérdező. :)
2013. aug. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsonek igaza van.Lattam mar olyan francia bulldogot amelyiknek hianyzott itt ott a szore, meg kilogott a foga, majd meg fulladt a levego vetel kozben.Szoval nem a csodat kell varni, hanem gyujtsel ra penzt.Nekem ha lennenek nem adnek oda egy ilyen kiironak, mert egyreszt komolytalan, masreszt honnan tudjam hogy el tudod e tartani?
2013. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A NOÉ nak van francia buldog fajtamentése.
2013. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaz kölykök ritkán vannak,de egy felnőtt is ugyan olyan kedves,játékos tud lenni.
2013. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudtam,hogy máris karácsony van.


Én Ferrarit szeretnék.Tankolni van pénzem!

2013. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak a válaszaitokra voltam kíváncsi, amúgy ő itt az én angyalkám Molly. 500 eurot fizettem őérte, de teljesen megérte. :-)


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 5. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor miért kérdezted?:O
2013. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak a válaszaitokra voltam kíváncsi :-)
2013. aug. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!