Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fognak jönni egymással...

Ki fognak jönni egymással felnőtt korukban?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves Beagle-m és most kaptunk egy 10hetes Kaukázusi juhászkutyát.A nap nagyobb részét külön töltik,a Beagle az első udvarban,a másik hátul.De azért minden nap összeengedjük őket barátkozni,játszani.Ez mindig jól is kezdődik,de aztán a Kaukázusi megunja,mert a Beagle folyton játszana és akkor elkezdenek méregből verekedni.Kicsi még mindkettő és figyelünk rájuk,ezért nagyobb baj nem történhet,félek viszont,hogy ha megnő a Kaukázusi,akkor egyben lenyeli a Beagle-t.Mit tehetnék,hogy elkerüljem ezt? Ja,a Kaukázusi kan,a Beagle szuka.
2009. okt. 31. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem választanám szét őket a nap nagyobbik részére. Biztos nehéz megoldani, hogy egész nap felügyelet mellett együtt élehessenek, de ez lenne a megoldás. Ha együtt nőnek fel, akkor nem lesz baj, megszeretik egymást.
2009. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legtöbb időt töltsék együtt, ha kell akkor figyelem alatt, de töltsék együtt! Ha egymásnak esnének akkor szedd szét őket és szólj rájuk erélyesen! Még kölykök és hamar tanulnak de ha nem cselekedsz nagyobb korukban már nem nagyon fog menni az okítás és veszélyesebb is lesz! Addig tanítsd őket míg nem késő!
2009. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%

Te ismered a legjobban a kutyádat, és ha úgy véled van olyan rendes, hogy nem tenne kárt a kicsiben akkor nyugodtan:D

Nekem is van egy 10 éves kuvasz kutyám, és 3 éve hoztam hozzá egy korcs szukát, és rödtön megtalálták a közös hangot....:D nagyon örültem neki:D

2009. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd össze őket nyugodtan. Lehet, hogy amit te mérges verekedésnek látsz csak heves játék vagy erélyes helyrerakás. Egyébként nagyon ritkán verekednek össze ellentétes nemű kutyák, ha mindkettő ivarérett lesz nem hiszem hogy elő fog fordulni. Viszont én a helyedben már most felkészülnék rá, hogy a beagle tavasszal tüzelni fog, old meg a biztonságos különzárásukat vagy ivartalaníttasd egyiküket, esetleg mindkettejüket. Én egyébként nagyon ritkán javaslom ezt a megoldást de a kan rettentően ki fog borulni ha folyamatosan érezni fogja a tüzelő szuka szagát.
2009. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen töltsék együtt a nap nagy részét, ha együtt nőnek fel, akkor biztos nem fogják bántani egymást. A 10 hetes kau kölyköt azért már nem kell annyira félteni a kis beagletől, meglátod egy-két hét és már nagyobb lesz nála, ha már most nem az.
2009. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!