Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tudnám ideiglenesen...

Hova tudnám ideiglenesen elhelyezni a 13 éves magyar vizslámat? Menhelyen vállalnak ilyet?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy külföldről hazajön egy időre az egyik rokonom aki pszichés beteg és itthon fogják kezelni. Nálunk fog lakni így a kutyámat egy időre el kellene vinni valahova. Nem tudom,hogy hova vihetném, szerintem egy ennyi idős kutyát nem szívesen fogad be senki, meg hát elég problémás kutya. Szerintetek menhelyen befogadnák egy időre?
2013. aug. 30. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A kutya problémáit nem lehet helyre tenni. Számtalanszor próbáltam már."

Szóval csak azért, mert TE megpróbáltad, és nem ment, rögtön nem lehet. Miféle szakmai háttér alapján jelented ezt ki?

2013. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem csak ÉN próbáltam már meg. Esetleg te tudsz valami megoldást erre? Gondolom velem ellentétben, te rendelkezel "szakmai háttér"-rel.
2013. szept. 1. 12:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Véletlenül igen, de távgyógyítani senki sem tud, ehhez látni kéne titeket.
2013. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az én kutyusom pont igy van. vihar előtt, szilveszterkor nagyon fél. én ilyenkor beszokam engedni a házba, van neki csinálva egy külön rész, egy 1x1,5m vesszőkosár, abban párna meg egy takaró. mindig bebújik a takaró alá és ott alszik. ha nagyon dörög, szoktam neki bekapcsolni tv-t, hogy azt hallja ne a dörgést.
2013. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!