Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha a kutyát nem...

Mi történik ha a kutyát nem vittük el időben oltani? Kb 3 hónap a csúszás.

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi. Pótoljátok.
2013. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
Attól függ, milyen oltás. Éves veszettségnél semmi, ismétlőnél is csak annyi, hogy az alapot is újra kell adatni.
2013. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mármint kell valami féle büntetést fizetni az oltás elmulasztásáért? a drága kormány nem talált még ki ilyesfajta dolgot?
2013. aug. 31. 21:29
 4/8 anonim válasza:
Ha veszettség elleni, akkor csak akkor kapsz büntetést, ha a beoltatlan kutya megharap egy embert. Sajnos én sem oltottam még be a kutyámat, és még chip-je sincs. Nagyon aggódok érte.
2013. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
Semmi bünti nincsen, csak akkor gáz, ha embert harap úgy, hogy nincs érvényes oltása, egyébként a kutya se nézi (hehe :D)
2013. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha parvo vagy kombi oltása maradt ki és kölyök kutyusról van szó akkor az egész oltás sorozatot újra kell kezdeni.
2013. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond,nem büntetik /amig nem okoz harapást/ a doki örül,hogy mész.Tetess bele chipet,mert az is kötelező és csak egyszer kell fizetned érte.
2013. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már van benne chip csak a kötelező veszettség ellni oltással csúsztam el.
2013. szept. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!