Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy a hazaba...

Mit tegyek, hogy a hazaba menjen ejszaka?

Figyelt kérdés
negy honapos kolyok kan goldim kint alszik de este kaparja az ajtot ... van egy hatalmas kutyahaza es be szeretnem szoktatni mert egyszeruen mindig kijon miutan bent fekszik ket percig aztan meg kapar... szerintem fazik ugyhogy tenyleg fontos lenne beszoktatni.

2013. szept. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy fázna, még nincsen hideg. Az a gondja hogy egyedül lett hagyva. Na ilyenkor nem szabad beengedni mert megtanulja hogy ajtókaparás, beengednek. Hadd kapargálja majd megunja. A házat meg majd október fele ha fogja használni
2013. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem hülye ő, ha tényleg fázik be fog menni. az enyém sem nagyon használja a házát, csak akkor megy bele ha vihar van. Még jól érzi magát kint is. télen biztos be fog menni.
2013. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi:)
2013. szept. 3. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A goldi fázik? :) :) :) Majd -20 fokban talán. De akkor be is fog menni, nem kell neki kétszer mondani. Persze ha olyan hatalmas nagy az a ház, akkor nem biztos, hogy szeretni fogja. Az az ideális házméret, amiben éppen elfér kényelmesen, mert ha túl nagy, akkor nem tudja kifűteni magának.
2013. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is volt ilyen problémám mert megcsináltuk a kutyaházat, aztán jött a jégeső, a kutyák bemenekültek, de mivel a jég a kutyaház falát verte olyan hangja volt kívülről, mint a petárdának, akkor milyen rossz lehetett ott benn. Én bevittem a kutyákat a házba, de ezután nem voltak hajlandóak a saját kutyaházukba bemenni. Én úgy oldottam meg ezt a problémád, hogy mivel mind a két kutyának van saját háza, este etetésnél a kutyaházba raktam be nekik az ételt, annyira, hogy teljesen be kelljen menniük a házba, hogy enni tudjanak. Így egy hét után már mind a kettő ott alszik szépen a házában, ugyan úgy, mint előtte.:)

Illetve, azt szoktam még csinálni, hogy amikor játszunk, és kergetőzünk, és beszaladnak a kutyaházba, akkor eljátszom, hogy ott számomra elérhetetlenek, mert valamilyen láthatatlan akadály van előttem. Ezt meg azért csináltam, hogy tudják, hogy ha oda beszaladnak, ott nem piszkálja őket senki, meg hogy oda menekülhetnek, ha van valami. Nálam ez bejött mind a kettő kutyánál, javaslom próbáld ki te is:)

2013. szept. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!