Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit játszhatnék a kutyámmal?

Mit játszhatnék a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már minden játék unalmas! A labdázás, frizbizés, kötélhúzás már mind egyhangú. Tanítani mindig szoktam a kutyámat, de én ezen kívül akarok valami... újat! Na értsetek félre! Nem a kutyámat unom! A kutyámmal nagyon szeretek időzni és szinte sehova nem megyek nélküle. Eddig minden nyaralásomra magammal vittem, kirándulásokra is jött velem, egész nyáron hetente lementünk fürdeni a tóba..

2013. szept. 5. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Játékos tanulás? A Tíz perces kutya iskola nagyszerű könyv, játékos tanulás, én nagyon élvezem :)
2013. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Birkózás, bújócska, akadálypálya (ezt az utcán is lehet játszani, fel kell ugrani dolgokra, átbújni valahol stb.), elrejtesz valamit és meg kell keresnie, ilyeneket bárhol bármikor lehet játszani. Ha még különlegesebbet szeretnél, akkor ajánlom figyelmedbe a Nina Ottosson nevű kutyajátékokat, amik olyan fából, műanyagból készült logikai játékok, amiket a gazdival együtt lehet megoldani. Nem csak szórakozik, hanem fejlődik is vele a kutyád. Én netről rendeltem, nemtudom, hogy lehet e nálunk kapni.
2013. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 5. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet játékokat eldugni és megkerestetni. Vagy itt-a-piros-hol-a-pirosozni (két bögrét lefordítasz, egyik alá egy falat kaja, a kutyának jeleznie kell, melyik alatt van; később lehet bonyolítani). Vagy akár a labdázást is fejlesztheted tovább, kettőt vagy többet kidobsz és engedélyre, megfelelő sorrendben kell visszahoznia őket.

De mindenféle tereptárgyat be lehet vonni a játékba, az enyém pl. átkúszik a kerti székek alatt, átugrik a pad felett, szlalomozik a tuják között, ami csak eszedbe jut és élvezi, jó lehet. A Nina Ottosson-féle és egyéb interaktív játékokat pl. Vakkantóról lehet rendelni, én még nem próbáltam, de tervezem, csak sajnos nem olcsók. És persze ott van a kergetőzés és mindenféle eszköz nélküli játék:)

2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval a Nina Ottosson-os rész a második válaszolóra akart válasz lenni, csak kicsit összefolytak a dolgok:) Egyébként bocsi, ha off, de neked bevált, szereti a kutyád? Már rég nézegetem.
2013. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Igen, nagyon szereti a kutyám, nagyon jól elvagyunk ezekkel a játékokkal, pedig azt hittem nem fogja majd érdekelni, de teljesen odavan értük. Szerintem mindenképp érdemes megpróbálni.
2013. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!