Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baj a kutyámmal? Beteg?

Mi a baj a kutyámmal? Beteg?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kiskutyám, eléggé hiperaktív volt eddig, állandóan csak ugatott, játszott. Viszont 4 napja nagyon sokat alszik. És hány napi 1x. Amikor viszont felkeltjük akkor rohangál, játszik ugyanúgy, de nagyon gyorsan ahogy beérünk a házba rögtön lefekszik. Napi max 5 órát van fent. Régebben egy délutáni pihi ami max 3 óra és ennyi, most viszont szinte állandoan ahogy mással foglalkozunk (pl tévé), rögtön lefekszik aludni. Régen alig lehetett lenyugtatni hogy végre aludjon el, mostmeg ahogy nem figyelünk rá egy percre máris lefekszik aludni. Nem tudom el vigyem e állatorvoshoz, mert ha ébren van ugyanúgy játszik mint rég.

#kutya #beteg #egész nap alszik
2013. aug. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokat alszik az normális :)

viszont,hogy hány az már kevésbé,bár ha füvet eszik akkor az is normális.Mit hány? habos cuccot vagy vizet?

2013. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velünk szintén ugyan ez volt! :)

Nagyon aggódtam mert az első napokban nagyon játékos volt, de utána mindig csak aludt! Aggódni kezdtem hogy beteg. De ahogy teltek a hetek, úgy nőtte ki.

2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért hány mert nagyon bekajál egyszerre, és megterheli a gyomrát?Szerintem ne aggódj, lehet picit még szomorkodik, és azért vonul el pihenni, vagy annyira lefárasztod amíg játszatok hogy kell ez neki.Vagy ha nem foglalkozol vele akkor minek rosszalkodjon ő, inkább alszik. Szerintem nincs semmi gond.
2013. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha minden nap behány,akkor el kellene vinni orvoshoz.


Széklete milyen?

Enni eszik?

2013. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Este megeszi az összes kajáját, reggel nem igazán. Bár ma megette és ma nem is hányt. Egyébként 2 hónapja van nálunk és mondom, 4 napja ilyen. Eddig ha nem figyeltünk rá ugatott, hogy figyeljünk rá. Ezért fura hogy ahogy kicsit másra figyelünk rögtön elalszik.
2013. aug. 30. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!