Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet adni a kutyámnak c-vitam...

Lehet adni a kutyámnak c-vitamint?

Figyelt kérdés
Lesz tőle baja vagy inkább jótékony hatással lesz rá?
2009. nov. 2. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog belehalni, de semmi szüksége rá, felesleges baromság, a kutyák immunrendszere tabletták nélkül is sokkal erősebb mint az emberé.
2009. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák szervezete előállítja magának a c-vitamint. Csak az ember és a tengerimalac nem képes erre...
2009. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aha!értem már miért esznek a kínaiak kutyát! a c-vitamin miatt! :D
2009. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

:D

Amúgy komolyan így van, hogy előállítják maguknak.

jha, kihagytam ,hogy nem csak az ember, hanem az emberszabású majmok sem tudják előállítani magukban.

"A C-vitamint (aszkorbinsav) a Nobel-díjas Szent-Györgyi Albert fedezte fel és vonta ki először paprikából. A legtöbb állat a C-vitamint maga is elő tudja állítani, az emberi szervezet, a majom és a tengerimalac erre nem képes."

2009. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet adni a kutyának c-vitamint,én úgy tudom.De állítólag azt az állatorvos írja fel.Nem tudom miben másabb,mint az "ember" C-vitamin....max az árában:-)Szerintem ha kis milis C vitamint adsz neki,az is megfelel:-)
2009. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni neki, de teljesen felesleges, nincsen jótékony hatással rá, nem lesz egészségesebb tőle. Szerintem ne adj neki!
2009. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már írták előttem, hogy a kutya szervezete más, mint az emberé: képes előállítani magának a C-vitamint. Annyit, amennyit csak kell. Nincs szüksége plusz adagokra, hacsak nem akarsz neki vesekárosodást okozni.
2009. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!