Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak? (Lent...

Mi a baja a kutyámnak? (Lent a többi)

Figyelt kérdés
Egyik éjszaka a kutyám nagyot felvisított, kimentünk megnézni mi a baja, de nemláttuk mert sötét volt. Másnap megnéztem, és olyan volt mintha nagyon megijedt volna, hívtam alig mert jönni utánam, nagyon félénk lett. Apukámmal megvizsgáltuk, nincs sérülése. A pofáját is megnéztük, ott sincs gond. Különösen feltűnt, hogy remeg. Szerintetek mi lehet a baja? Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszat álmodott, vagy a szomszédban volt valami zaj, amitől hirtelen felriadt, vagy megijedt.
2011. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami ízület-becsípődése van? Lehet, hogy álmában rosszul mozdult és mondjuk meghúzta a gerincét. Az megmagyarázná a reszketést, és hogy nem akar mozogni. Ennek külső jele nincs, mármint nem folyik a vér, de nagyon fájdalmas tud lenni, és hirtelen kezdődik.

Aztán tényleg lehet, hogy csak megijedt valamitől, de hogy egy ijedtség reggelig tartson?...

2011. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A második válaszról elgondolkoztam, lehet hogy az a gond. És hogy lehet azt kideríteni hogy biztos meghúzódott a gerince? Tapogassam meg vagy valami más?
2011. nov. 23. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt max. az állatorvos tudná megmondani... röntgennel, vagy ultrahanggal, a fene tudja, mivel szokták ezt vizsgálni. De az biztos, hogy valami szteroidot tudna neki adni, ha erre gyanakszik.

Ne mozgasd, ne cibáld feleslegesen és találomra, mert nagy fájdalmat okozhatsz neki, ha tényleg ilyen baja van. Szóval szerintem mutasd meg dokinak.

2011. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De egyébként azóta többször kiengedtem, és jól fut, de nem jobban mint régen. Szóval tud futni, csak a fejét kicsit jobbra tartsa. Lehet hogy a nyakánál is lehet valami...
2011. nov. 24. 16:37
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi: tartja*
2011. nov. 24. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, így látatlanban nem mondhatom azt, hogy "ó, akkor nem is komoly". :) Csak egy tippet mondtam, hogy mire asszociáltam első blikkre, de ez nem jelent semmit, nem vagyok állatorvos. :)

A helyedben, ha még mindig nem javult meg, megmutatnám dokinak. Lehet, hogy vaklárma, lehet, hogy utána húzni fogod a szádat, hogy ejj, nem is volt semmi baja, és otthagytam X-ezer forintot, de hol van rá a garancia, hogy nem valami komoly baj, ami gyógyszeres kezelést igényel?

2011. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na igen ezt semmi nem garantálja, igaz.
2011. nov. 26. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!