Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhunyt a Testvéremnek a...

Elhunyt a Testvéremnek a kutyája Help! (nincs elég kérdöjel:? )

Figyelt kérdés
3 an laktunk egy házban mivel anyánk lelépett egy ével késöbb apánk is =( 3 an maradtunk és a testvéemnek ö volt a mindene amikor hajnali 4 kor haza jött a munkábol az a kutya az ajto ellöt ült és csak akkor állt fel amikor már otthon volt a tesom.Inni-enni nem ment el addig =( És én arra gondoltam hogy meglepem egy másik kutyával (ugyanaz a fajta DE más szinbe)szerintetek meddig várjak????A helyesirási hibálért bocsánat (16/f)

2013. szept. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát (és általánosságban állatot) nem szabad ajándékozni, mert nem tudni hogy az ajándékozott hogyan fog hozzáállni.

Az a kutyus volt a mindene mint írod, lehet hogy nem szeretne másikat mivel gyászolni fog. Jót akarsz azt értem, de hagyd rá a döntést hogy mikor szeretne kutyát.

2013. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép dolog,hogy segíteni szeretnél,de szerintem mindenképp kérd ki előtte a testvéred véleményét.Lehet,idő kell még neki amíg feldolgozza szeretett kutyája halálát és egyelőre nem szeretne másikat.Vagy ha szeretne is,a legjobb az lenne,ha ő választhatná ki-ki tudja,milyet szeretne,milyen neműt,színűt,jellemre pörgősebbet vagy nyugisabbat,a legkisebbet,leggyámoltalanabbat az alomból vagy éppen a legkeményebb"kis alfakölyköt.Szerintem beszéld meg vele előbb,mit gondol erről és szeretne-e egyáltalán másik kutyát és ha igen,milyet-s ha tényleg tudsz neki segíteni a kutyavásárlásban,akkor nézelődjetek együtt az új kölyök után.
2013. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy másik kutya nem pótolja az előzőt.A testvéredre kell ezt bízni,legjobb ha ő válsztja ki,ha már úgy érzi,jöhet az új kutya.
2013. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Ha meghal a kutyád, az űrt egy új kölyökkutya tölti ki...

Ez így van. Sajnállak titeket :( És szerintem vegyél neki egyet.

2013. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tesómnak 3 év kellett ahhoz,hogy eldöntse kell neki egy másik kutya,tudta,hogy az előzőt nem pótolhatja egy új kutyus.

Nem tudhatod,hogy tesódnak mennyi időre vann szüksége.Ne lepd meg egy kutyával,nincs felkészülve szerintem se lelkileg se anyagilag.Nagyon rendes tőled,hogy jót akarsz,de állatot tényleg nem ajándékozunk!


Nem tudom mikor halt meg a kutyus,esetleg pár hónap múlva elő hozhatnád neki a témát hogy akarna e másik kutyát.


Én nagyon kutyafüggő vagyok szóval sokáig kutya nélkül nem bírnám .De várnék vele,nem éveket,de 1-2 hónapot biztos,hogy össze szegyem magam lelkileg.

Az első kutyám jelenleg 11 éves és néha arra gondolok mi lesz ha nem lesz,szomorú,de rögtön én sem akarnék kutyát ha elmegy :(

2013. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!