Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha most ingyen választhatnál...

Ha most ingyen választhatnál egy kutyafajtából kölyköt melyik lenne az a fajta?

Figyelt kérdés
Reális ártól függetlenül, csak a fajtát nézve.

2013. szept. 8. 09:30
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Egy barna dobermann szuka. Most van egy fekete kanom, szuper lenne, ha a másik színből és nemből is lenne velem egy dobi :)
2013. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Egy német dog,vagy egy original amerikai xxl bully.
2013. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Ha ingyen lenne se lehetne második kutyám albérletbe,de ha ettől eltekintünk akkor angol bulldog vagy fekete mopsz. Lesz második kutyánk saját lakásba később,de szerintem akkor se fogunk tudni választani párommal,mindkettő fajtába szerelmesek vagyunk :)
2013. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom mindenkinél jobban a kis és közepes testű kutyák vannak fölényben, miért?
2013. szept. 8. 12:42
 15/34 anonim ***** válasza:
Ezt hogy sikerült kikövetkeztetni? 13-ból 6 válasz közepes testű, a többi nagytestű, kistestűt talán egyet olvastam (mopsz):D
2013. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Óhh bocsi elirtam és nem néztem meg mit xD. Közepes és nagy-ot akartam bocsi.
2013. szept. 8. 14:57
 17/34 sippara ***** válasza:
Egy husky :)
2013. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Hááát, ha a fajtát nézem, akkor egy ivartalan fehér szuka mudi szépen mutatna a fekete mudi kanom mellett.


De sok álmom van, és nem fognak megvalósulni, több okból sem :( : ridgeback, malamut, husky, komondor, kuvasz, magyar agár, kaukázusi...Tetszenek a nagy kutyák, talán egyszer egy komondor vagy egy kuvasz. Az a kettő biztosabb, mint a többi.

2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a berni pásztor, újfullandi, landsseer, leonberger nem tetszik? azok is szép nagyok.
2013. szept. 8. 15:30
 20/34 anonim ***** válasza:
Fáraókutya.
2013. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!