Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezekben az esetekben hogyhogy...

Ezekben az esetekben hogyhogy még a kutyákat védik jobban?

Figyelt kérdés

Ha pl. ha emberre támad és lelövi egy rendőr, akkor rossz rendőr.


Vagy: olvastam egy posztot ahol az anyakutya odakölyökedzett valami lakóközösség nyakára, a kutya támadja őket, de fújjolnak az állatvédők, mert rossz a sintér.


Miért? Nem az ember védelme az első? Meg hogy még a lakókat kéne "seggbe billenteni", mert nem hajlandóak puszilgatni a kutyát.



2013. szept. 8. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

megint egy buta provokativ kérdés...


Ha pl. ha emberre támad és lelövi egy rendőr, akkor rossz rendőr.


senki se mondja hogy rossz a rendőr. a kutya gazdája a rossz aki elcseszte a kutya nevelését és ezért az emberre támadt.


...



Vagy: olvastam egy posztot ahol az anyakutya odakölyökedzett valami lakóközösség nyakára, a kutya támadja őket, de fújjolnak az állatvédők, mert rossz a sintér.


senki se fujol hogy rossz sintér. a lakók azonban lehetnének annyira felvilágosodottak, hogy az anya csak a kölykeit védi, ha nem basztatnák őket, hanem mondjuk raknának ki neki élelmet és vizet hogy megbízzon bennük akkor nem támadna...

2013. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember védelme az első, de nem olyan áron, hogy a szerencsétlen állatokat csesztetjük, akik semmiről sem tehetnek. Erről szól az egész környezetvédelem, meg állatvédelem, hogy csak azért, mert nekünk útban van az esőerdő, nem kell agyatlanul kiirtani, mint ahogy a kutyákat sem kell agyatlanul kiirtani csak azért, mert szerencsétleneket rossz gazdával áldotta meg az ég. Azért vagyunk emberek, hogy gondolkodjunk, mérlegeljünk, és ahol meg lehet oldani a helyzetet úgy, hogy mindkét fél jól jöjjön ki belőle, ott oldjuk meg úgy. Nem emberevő oroszlánokról van szó, hanem kutyákról, az ember legjobb barátjáról, akiből kis erőfeszítéssel lehet még élhető kutya, lehet még tökéletes társa valakinek.
2013. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert addig se kell szembenézniük azzal a ténnyel, hogy ők is csak ücsörögnek a karosszékben a felhízlat seggükkel és papolnak, ahelyett, hogy érdemben tennének valamit. Tudod, más szemében a szálkát, sajátban a gerendát se.. Mondjuk egyszer azt is érdekes volna felmérni, hogy ezen emberek közül hányan végeznek legalább önkéntes munkát. Szerintem 1%-a se...
2013. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a dolog ott kezdődik h számtalanszor tele van ferdítéssel a hasonló történet.


ahogy az előttem szóló írja ,nem csak kiirtás a megoldás

de hány esetet hallok nap mint nap h pl gyerekek halálba csesztetnek egy kutyát, az morog egyet erre elvitetik a sintérrel..

vagy Mancika fél a kutyáktól, ezért alap h sintért kell hívni mert Mancika fél akkor aztán a kutyának halnia kell...múltkor azért altatak mert a kutya láncon volt éheztetve, a család gyermeke SZÁNDÉKOSAN kajával hergelte folyamatosan az éhező kutyát, majd direkt előtte evett stb. a kutya éhezett majd egyszer a kaja után kapott,mi lett belőle? a kutya meghalt.

ez lenne a normális?

rohadtul nem.

védeni kell az embereket de csak akkor ha van agyuk hozzá és megérdemlik.

2013. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanaz az eset, amikor verekedős, ordibálós, agresszív kisgyerekkel találkozol. Egyből a szüleire mutogat mindenki, hogy miért nem nevelik.


Itt is ugyanaz az eset. Nem a kutya tehet róla, hogy ilyen gazdája van/volt. Egy jól nevelt kutya, akivel foglalkoznak, nem támad emberre.

2013. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Nem emberevő oroszlánokról van szó, hanem kutyákról, az ember legjobb barátjáról, akiből kis erőfeszítéssel lehet még élhető kutya, lehet még tökéletes társa valakinek"


Ez meg ugyebár öngól, mert akkor ennyi erővel szerinted is ki kell nyírni a kutyát mai emberre támad. Ahhoz ugynis nincs jogod, hogy eldöntsd melyik élőlény élete értékesebb. Innentől fogva, ha egynelőek, akkor kutya vagy oroszlán, mind1, az oroszlán is élhetne békében egy rezervátumban.

2013. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

amit meg a karosszékben ülőkről írtak itt felettem, hát ez pont az a történet h fogalma sincs az illetőnek állatvédők mit tesznek..

ha meg igen, akkor segítsen elhelyezni a ma zsákba kötve a menhelytől nem messze talált kutyát, amelyik már nem fér a menhelyre.

segítsen nekem a kidobott németjuhászt akinek egész hétvégén talpalattnyi helyet keresünk - elhelyezni.

én civil vagyok, de nekem ezek a hétvégi problémáim, miközben nem hozhatok haza már hatodik állatot.

segítsen elhelyezni a kis tacsit akit pénteken kellett elvegyünk a románoktól, miután a társát le kellett végjuk a tövid láncról amin a kutya szó szerint felakasztotta magát.

nem szidni kell az állatvédőket hanem tenni valamit.

állatvédő pénzt az államtól nem kap (ne röhögtessetek azzal h mindenki 1 %ot kap), kidobott kutyát meg kap heti 10et.


érdekes engem nem harapott még meg kutya pedig elég sokkal van dolgom.

2013. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Miért kéne kinyírni? Tudod te, milyen az az emberevő oroszlán? Vadászik az emberre, az a fő táplálékforrása, és pár száz kilóval nehezebb, mint egy kutya, vadállat, nem nevelhető, nem érdekli, mit akar az ember... Rohadtul nem egy kategória a Buksival, aki odakapott a nagyinak.
2013. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
arról nem is beszélve hogy az ember evő oroszlánt is megprobálják előszőr átvinni egy rezervátumba, ahol nincsenek emberek... azt se ölik le egyből, mert veszélyeztetett állat...
2013. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

A hozzád hasonló felfogású emberek miatt nő az állatgyűlölet.Jártál már sintértelepen?Elárulok egy titkot:az oda kerülő kutyák nem azért vannak ott,mert bárkit bármikor bántottak volna.Senkinek nem ártottak,csak útban vannak az ehhez hasonló kérdéseket olvasgató aztán hisztiző,unatkozó pitsáknak.Egész nap otthon ülnek és van idejük azon sápítozni,hogy a környezetükbe tévedt kutya miatt akut életveszélyben vannak.Én már mentek pár éve kóbor kutyákat,és érdekes,még a teljesen elvadultak közül sem támadott meg egy sem.Hogy lehet ez?

Legutóbb Romániában történt egy tragédia.Egy üres telekre tévedt gyereket(hol volt olyankor a szülő?)ölt meg egy falka kóbor kutya.Erre mit tettek a kretén románok?Lemészároltak 500 olyan kutyát,akik egy állatmenhelyen,biztonságosan zárt területen voltak és biztos hogy közük nem volt az egészhez.

Ennyit tud ártani a tömeghisztéria.Nem azokat az állatokat ölték meg,akik szétszedték a gyereket,hanem ártatlanokat.És a sok agymosott tévéfüggő meg van nyugodva,hogy a hatóságok intézkedtek.Az elkövető kutyák mai napig nincsenek meg.

2013. szept. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!