Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákat miért hasonlítgatjá...

A kutyákat miért hasonlítgatják állandóan az emberekhez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ki hasonlítgatja? Amúgy talán azért, mert a kutatások kimutatták, hogy egy kutya elméje megfelel egy 3-4 éves gyerekéknek.
2013. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Mert okos. Sok mindenre megtanítható, jobb a szaglása, de végülis az ember által ilyen okosok.


De én egyáltalán nem hasonlítanám magamat egy kutyához. Hasznot húzunk belőlük, mert sok mindenre megtaníthatóak.


Mentő kutya

Lavina kutya

Rendőrségi és személyvédő kutya

telep őrzésre való,

kábítószer kereső,

stb

2013. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit kifejthetnéd mire gondolsz pontosan.


Amúgy tény, hogy nagyon okosak, de attól még nem lehet egy emberhez hasonlítani egy kutyát. Nekik se jó, ha túlságosan emberként kezeljük őket. A delfinek, sertések is nagyon okosak mégse kezelhetjük őket emberként.

2013. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Mert van olyan kutya, amelyik többet ér (akár többnél is) 10 embernél. (Ezalatt értem az életmentő kutyákat, meg hasonlók.)
2013. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ezt én sem nagyon értem, bevallom. A kutyáról annyit tudok, hogy "az ember lejobb barátja". hűséges, okos állat. Megvéd az élete árán is. Nem számít neki, hogy hogy nézel ki, hogy milyen a Tv-d, milyen a házad. Semmi sem kell neki, csak egy kis étel, és hogy szerethessen valakit. Nincs kutyám. De bárcsak lehetne. Nagyon jó társ. Az a véleményem, hogy az emberek meg sem érdemlik őket. Egyébként én az embert a majmokhoz hasonlítanám inkább. Bár.. hozzánk igazából egyik faj sem hasonlítható. minden más faj a földön összhangban él a környezetével, csak az ember nem. Eszembe jutott egy idézetrészlet, valahogy így kezdődik: "húzd ki magad kétlábú majom! Bár.."
2013. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Na, jellemző! Sz@rok a pontozásra.
2013. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarják tudomásul venni, hogy révén kutya mások az igényei, és akkor jönnek a kutatásokkal hogy a tudósok kimutatták hogy a kutyának nem a másik kutya a társa hanem az ember, meg "normális kutya" egész nap alszik, nem jó neki a házi koszt csak a táp, és hogy a kutya bentre való mert "szüksége van a falak közelségére" ja, és a legjobb "egészséges kutya pánikol ha egyedül hagyják"

(bár szerintem ezeket is csak a britt tudósok mondják, akik ugye kimutatták, hogy a cápa csak vizes emberekre támad :D )

2014. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért hasonlítgatják, mert némelyik kutyának több esze van mint az oldalon lévő válaszadók többsége.
2014. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!