Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Körözöttet adtam a 7 hónapos...

Körözöttet adtam a 7 hónapos német juhászomnak. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem szabad fűszeres kaját adni nem is szokásom ez volt az első és utolsó, a körözöttben volt ugye túró ami még jót is tesz a kutyáknak , valamint fokhagyma amit szintén úgy tudom hogy kis mennyiségben egészség nekik meg nekünk embereknek is :D de volt benne piros paprika fűszer is azzal mi a helyzet ? Köszönöm a segítséget! ( már vagy 2 órája ette látszólag semmi baja )
2013. szept. 11. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem két kilót adtál neki. Nem lesz semmi baja. Bár, vannak érzékeny gyomrú kutyák. Azokat meghajthatja egy kicsit.

Csak zárójelben megjegyezve sokan pirospaprikát adnak az nj-nek, hogy szép legyen a vörös szín benne.

2013. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Inkább az lehet a gond, hogy még nagyon fiatal és a gyomra mondjuk nem bírja. Ha még sem tett jót neki, akkor vagy hány egy jót, vagy hasmenése lesz. De szerintem nem lesz semmi baja, nem 1 kg-ot evett belőle gondolom.
2013. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
haha, 1-es de ugyanazt írtuk
2013. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akiteki ***** válasza:

Ha ízlik neki, legközelebb követelni fogja. :) Az meg nem a kutya baja lesz, hanem a Tiéd, hogy nem jut.

Az égvilágon semmi baja nem lesz tőle, még két kilótól sem.

2013. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mért lenne már baja ettől. Totál agymosottak vagytok. Kevesebb reklámot kéne nézni.

Ezer meg ezer kutya eszik ételmaradékot és jól érzi magát.

Esküszöm, virágzó vállalkozást lehetne építeni egy kutyagundel étterem lácra ahol kicsit se lennének nyomottak az árak.

Agymosó videó helyett inkább nézzétek meg ezt a yutubot:

https://www.youtube.com/watch?v=EVwlMVYqMu4

2013. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

töb 100ezren élnek úgy hogy napi 1000 kalóriát se esznek meg naponta(az hogy miből fel se hozom) és tök jól elvannak próbáld ki hátha bejön neked is..


A moslék nem jó a kutyának aki el akarja tüntetni vegyen disznót mindenevő lévén neki tökéletesen megfelel..


Baja amúgy ilyentől csak hosszútávon lehet ha néha adsz neki egy keveset akkor nem igazán lesz tőle baja, bár ha már csinálsz kőrözöttet akkor amit a kutyának szánsz ne keverd be és kész :)

Visszatérve a moslékal etetéshez, persze élnek azok a kutyák.. csak el kezdenél velük monjduk sportolni valamit az lenne a legkevesebb bajuk hogy nem bírják 5percig...

2013. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös én eddig nem látom, azt hogy bárki azt írta volna, hogy baja lesz tőle. Ugy hogy az agymosott szöveg most nem jött be. Bocsi
2013. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bejöött, mert még egy mondatot se sikerült értelmezned.

Szájbarágósan: a kérdező kérdésére válaszoltam és nem a hozzászólásokra reagáltam.Ő meg gondolom azért tette fel ezt a kérdést mert megijedt, hogy valami baja lesz a kutyájának. Gondolom nem csak úgy eszébe jutott, hanem valahol meglátott egy reklámot, hogy a kutyák csak a legjobb kutyakajától lesznek boldogok, netalán ha mást merészel nekik adni akkor annak a kutyának annyi.

2013. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!