Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree rodeo jutalomfalat...

Pedigree rodeo jutalomfalat adható a 2 hónapos Német juhászomnak?

Figyelt kérdés
Mindig rágcsál, gondoltam veszek neki ilyet, azt mondják jó a fogának, de mielőtt megvenném meg szeretném kérdezni, hogy adható-e neki?

2013. jún. 19. 12:16
1 2
 1/13 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint hülyeségeknek tartom az ilyen szintetikus "jutalomfalatokat". Ezerszer inkább bikacsök, marhabőr, malacorr, disznóbél.
2013. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen pedigree terméket nem adnák neki. Vegyél inkább bikacsököt, vagy szárított marhahúst, esetleg bőrt. A fresiben jó nagy kinálat van ezekből. Csak arra figyelj hogy felűgyelet mellett lehet ezeket rágni és ne hagyd túl sokáig nálla. Esetleg vegyél neki csomózott kötelet, nállunk az is bevált, meg a mindenféle erőss gumi rágókák:-)
2013. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem szabad neki adni?
2013. jún. 19. 12:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen korú kutyának nem adnák semmilyen pedigree terméket. De a csomagolásán biztosan rajta van, hogy mennyi idős kortól ajánlott.


Amúgy egyszer vettem neki ilyen fogpucolós pedigree cuccot, folyamatosan fosott tőle. Ez volt az első és utolsó próbálkozásom ezzel a "kitűnő" márkával...

2013. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, szabad adni neki csak mi nem adnánk mert drága, vacak, és nem tesz jót a kutyának.
2013. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem kínzom szegényt..
2013. jún. 19. 12:46
 7/13 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
100%
Ha nem tör ki a frász tőle, adj neki bikacsököt vagy malacorrot:) Nagyon jól tisztítja a fogakat, és természetes. Valószínűleg a bikacsökkel órákig ellesz, mert még kicsi, ha nagyon csócsálná, és nagy darabokat tép le belőle, akkor vedd el tőle (hetente amúgy 1, max 2 javasolt, mert eléggé kalóriabomba). Mindig felügyelet mellett rágja. Még ami nekünk bejön, azok a premiere márkájú bőrkötelek, ott viszont szintén vigyázni, hogy ne tudjon nagy darabokat lenyelni, egy ilyen kiskutyánál az még okozhat hasgondokat. Később, ha már kicsit nagyobb jöhet a marhaín és egyéb finomságok.
2013. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyébként most jött haza a párom és vett klikkert meg pedigree rodeot, elteszem de nem hiszem hogy odaadom a kicsinek:)
2013. jún. 19. 13:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is inkább a természetes cuccokat részesítem előnyben. Nálunk a szárított pacal a nyerő (bár én rosszul vagyok a szagától). A bajom az vele, hogy tanításhoz nem használható, mert vagy 10 percig rágják.

Én sem pártolom a Pedigree termékeket, de azért nem árt megnézni a csomagolást. Múltkor találtam egy 'rudacskás' terméket, 70 vagy 80 % marhahús tartalommal. Vettem kipróbálásra (sokáig eláll és ha nincs itthon épp virsli, párizsi, vagy egyéb jutifali gyakorláshoz, akkor gyors megoldásnak megteszi).

2013. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért nem szabad felügyelet nélkül hagyni bikacsökkel?

Gondolom ez csak a kicsikre vonatkozik nem?


Amúgy a fressnapfban vannak ilyen szárított malacorr marhafül meg nyuszifül, ezek amúgy jók valamire vagy ezek is inkább mű cuccok?

2013. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!