Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Puppu Junior tápról mi...

Acana Puppu Junior tápról mi a véleményetek? Elég kicsik a szemek? Szeretik a kutyák? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2hetes westie-im vannak, megfelelne nekik ez a táp amikor már erre lenne szükség?
2009. nov. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Minden kölyöktáp kis szemű, és az Acana egy kiváló táp. Viszont kezdetben szerintem ne szárazat adj nekik, hanem konzervet. Aztán fokozatosan átállhatsz a szárazra.
2009. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes lenne. A legtöbb kutya nagyon is szereti. A konzerv túl költséges ha jó félét akarsz, ráadásul csak elkapatnád vele őket. A legjobb ha beáztatod a szárazat és pépesen könnyen megtudják enni. :)
2009. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Énis így gondoltam, hogy beáztatnám. Akkor maradok is ennél. Köszi.
2009. nov. 3. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Isten ments! Be ne áztasd, teljesen felesleges. Azért "puppy", mert a kölyök is megtudja rágni. Konzervet felejtsd el. 0 a tápértékük.
2009. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges áztatgatni... hidd el, meg fog vele bírkózni a csöppség. És a fogainak is jó ha rág. :)
2009. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!