Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kullancs elleni cseppet...

Milyen kullancs elleni cseppet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Adventics-et használunk de kb 2 hete csepegtettem be a kutyát és ma 3 kullancsot szedtem ki belőle.

A csepp elvileg 1 hónapig jó.



2013. szept. 11. 21:02
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Ha már az sem használ, akkor végképp semmi ötletem. Nem volt lejárva?
2013. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden évben egyre jobban ellenállók a szerekre a kullancsok. Már egy pár éve nem is mindig elég egy féle. Én már évek óta 2 félét használok a szezonban. Nyakörv és csepp.
2013. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig az Adventixel meg voltam elégedve. De most meglepődtem amikor 3-at szedtünk ki belőle....
2013. szept. 12. 05:43
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Az eddigi leghatékonyabb a Promeris Duo volt. Tudni kell azonban róla, hogy sok kutya miután ráteszed, bágyadt lesz. Az enyémek is kb egy napig lelassulnak, utánnajártam, semmilyen károsodást nem okoz...már 2 éve használom, és nincs kullancsproblémám, sőt jó demodex ellen, rühesség ellen, atkák ellen. Én meg vagyok vele elégedve nagyon...
2013. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak Exspotot használok,mert ez jött be. Nagyon jól bevált.:)
2013. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!