Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani ilyen fajta...

Tudtok mondani ilyen fajta kutyusokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég elpusztult a Labrador kutyusom. Most is szeretnék egy hasonló természetű kutyát, vagyis olyat hogy nem harap meg senkit, meg lehet "gyömöszölni", arra gondolok hogy lehet ölelgetni, meg birkózni vele. Lehetőleg nagytestű legyen. Labradort 100% hogy nem szeretnék, mert a régi kutyusra emlékeztetne, ugyanis a szomszédunkban is van egy kölyök labi, és amikor megsimogatom síró görcsök jönnek rám, és ha felidézem a vele történteket, akkor könnyezek.

Szóval tudnátok olyan kutyafajtákat mondani, ami nagy testű, és szelíd. :)

Előre is köszönöm.


2013. szept. 14. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Golden retriver? (tudom nem így kell helyesn írni).Hasonló, mégsem ugyanaz! Nagyon szép kutya, okos, játékos.Szinte ugyanazok a tulajdonságai mint a labradornak.
2013. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Golden retriver,Újfullandi,Leonbergi
2013. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak egy "e" betűt hagytál ki belőle:)

Én is szemezek a fajátval, nagyon aranyos, szimpatikusnak tűnik. Köszönöm a választ, jobban utána olvasok!:)

2013. szept. 14. 15:59
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a választ, az első kettőt ismerem a harmadiknak utána keresek:)

3. Köszi a választ!

És mindenkinek megy a zöld kéz.

2013. szept. 14. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is az újfundlandira szavazok

Itt egy rövid videó a fajtáról

[link]

2013. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösszi, megy a zöld kéz, és nézem a vidit:)
2013. szept. 14. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a golden retriever lenne az ideális, mondjuk nővéreméknek goldenjük van és kissé sértődékeny, de egyébként nagyon aranyos! :)
2013. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Leonbergi. Számomra ez a fajta a jelképe a nagy, szelíd macikutyának.


Ismerősömnek régen volt golden retriverje. Az az egy fajta van, amelyiktől ténylegesen félek, mert nagyon rossz tapasztalataim voltak azzal a kutyával. Általában helytelennek tartom emberi jellemvonásokkal felruházni a kutyát, de az egy szadista dög volt.

2013. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi. ÉS köszönö!:)
2013. szept. 14. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!