Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macska allergiám van. Lehetség...

Macska allergiám van. Lehetséges hogy kutyára is az leszek?

Figyelt kérdés
Macskára durva allergiam van szemdagadás erős könnyezés vakulásig. stb. voltam sok helyen vendégségbe ahol kutyások voltak de mind rövidszörű vagy spaniel tipus.Fiam Border colliét szeretne aminek hosszú szőre van viszonylag. Lehetek rá allergias? valaki tapasztalta? csak olyan irjon aki tudja is mit beszél. tudom hogy lehet tünetmentesiteni csökkenteni injekciózni stb. Nem ez érdekel.

2013. szept. 15. 16:49
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Macskára én is allergiás vagyok, kutyától semmi bajom.
2013. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátom is allergiás a macskákra és van nekik egy hosszú szőrű német juhászuk.Semmi baja.
2013. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináltass kutyaszőrre,meg atkára allergia tesztet.Ha nem vagy akkor is jobb egy kevésbé allergizáló fajtát választani /kennelből/,mert az allergia lassan alakul ki,lehet,hogy ha hosszasan éri a szervezetedet az allergén amyag,érzékennyé válsz,hiszen van hajlamod a fokozott immunválaszra.
2013. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Párom a macskáktól pillanatok alatt befullad, de a kutyánktól semmi baja, pedig pedig 80%-ban benti kutya (szintén border collie).

Szerintem biztosabb ha csináltatsz allergiatesztet. Ne akkor derüljön ki, hogy baj van, mikor már ott a kutya.

2013. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a macskáktól nagyon rosszul vagyok, durva allergiás reakcióim vannak, a kutyával annyi a problémám, hogy ha sokat tartom a kezemben, akkor kicsit kiütéses lesz a karom, de nem vészes. Kézmosás után hamar el is tűnik. De javaslok egy allergiatesztet, ott tudnának biztosat mondani!
2013. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!