Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEgevett egy egérmérget a...

MEgevett egy egérmérget a kutyám. Mit tudok tenni h ne legyen baja?

Figyelt kérdés

az egérméreg ilyen kis 1,5x1,5-ös tasakban volt, egy darabot nyomott be, csivava fajtájú kutyám. kölyök még kicsit több mint egy kg a kutya, tejet már adtam neki meg vettem tejszint hátha meghajtaná, és gyorsabban kijönne. :S mit tudok még tenniii??? állatorvosra nincs pénzem:(

hánytassam meg, vagy mi legyen? már ivott tejet, az is kijönne.. :S

az elmúlt 4órában ehette meg,ugyanis ennyire mentem el itthonról. a méreg hatóideje egereknél számolva 3-4 nap.. egereknél 2-4 db-ot ir h annyit kell kirakni...

Mit tegyek?


2013. szept. 17. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel kumarin tartalmű mérget ehette a kutyád. Fogd a méreg tasakját és a kutyát és futás a dokihoz. Ugyanis az a fajta méreg véralvadást gátolja, a kutya gyakorlailag belülről elvérzik. A K vitamin az ellenszere, de azt csak dokinál lehet beszerezni.

Ezt a tej ellenszert jó lenne kiírtani a köztudatból ugyanis a benne lévő zsír a legtöbbször még gyorsítja is a méreganyag felszívódását.

2013. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
elviszem inkább nem játszok az életével, nemsoká indulunk is... k* rva egérméreg, a rohadt egér hozzá sem ér, a kutya meg benyom egy csomaggal. remek találmány ez is.
2013. szept. 17. 21:13
 13/18 A kérdező kommentje:

Akiteki, csak hogy válaszoljak a baromságodra, nyilván én is ezt tettem, mert nem vagyok akkora gyökér h végignézzem a 4 napot abban a tudatban h a kutyám nem valószinű h túléli.

és ja b*szod van internetre. ahogy a kutyára is volt.

2013. szept. 17. 21:16
 14/18 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem nagy élmény ilyenkor állatorvoshoz menni, de az egér és patkánymérgek kis mennyiségben is végzetesek lehetnek még nagytestű kutyáknál is.

Remélem nem lesz baja, drukkolunk. És legközelebb nagyon figyelj erre oda.

2013. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Akiteki ***** válasza:

CSak olvasd el a kérdést, amit kiskezeddel írtál: "állatorvosra nincs pénzem"

Ja, legjobb védekezés a támadás. Elfelejtettem.

2013. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
honnan jön ez a baromság, hogy a patkányméregre tejet kell itatni??? HÁNYTATNI kell! azonnal, aztán futólépés az állatorvoshoz!
2013. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

jó, akiteki, hagyjuk, nemfogok idiótáskodni itt veled. -.-

nem véletlen irtam oda, munkanélküliként had ne magyarázkodjak már b..zdmeg. ^^

egyébként jólvan a kismajmom, a 4 nap is letelt, virgonc, kap véralvadás segítőt,minden oké.

2013. szept. 22. 20:07
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jól van a kiskutya :)
2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!