Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínai meztelen kutyám 10...

Kínai meztelen kutyám 10 hónapos, és még nem áll a füle. Van rá esély, hogy ennyi idő után még állva marad?

Figyelt kérdés

A fülei nyírva, ragasztva vannak, de még mindig nagyon gyengék. Csonterősítőt is kap, sokszor úgy látom, mintha állni akarna a füle, de addig rázza a fejét, míg újra le nem konyul.

Kérem, csak olyan válaszoljon, aki valóban ért hozzá.

Köszönöm



2013. szept. 18. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Kamasz, ilyenkor még előfordul hogy nem áll fel..


bár én beteges dolognak tartom a plusz csonterősítőt csak azért hogy álljon a füle. Ezen kívül(mármint a fül állásán) többet tud ártani mint amennyit használ.

2013. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
Mit mond a tenyésztője?
2013. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csonterősitő teljesen felesleges, főleg ha minőségi tápot kap. Inkább porcképzőt adnák neki (Luposan vagy GF 600) Sajnos a nyári kánikulában sok fiatal kutya dobja le a füleit, de ahogy bejönnek a hidegek ez változhat. De tényleg érdemes lenne a tenyésztőt megkérdezni, hogy a szülőknél mi a tapasztalat, vannak olyan kutyák, akik alapból gyenge porcminőséget örökitenek, igy a kötözés tovább tarthat.
2013. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Akiteki ***** válasza:
Kötözés????
2013. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de 10 hónaposan már nem veszett fejsze nyele? A porcosodás addigra befejeződik, nem?
2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
simán meg lehet támogatni egy kis kötözéssel. nem jellemző, de ártani nem árt.
2013. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Akiteki ***** válasza:
Ma sem keltem fel hiába. Idáig úgy gondoltam, hogy a fülük olyan, amilyennek megszületik. És most utánanéztem, nekik is nyírják a fülüket mint a dobiknak.
2013. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na ez most nekem is uj!!!!
2013. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokszor nekem is úgy tűnik, hogy ez már ilyen marad. A tenyésztő kitartást javasol, persze, mi mást mondana. :)

Az a baj, hogy nagyon-nagyon szép a kutya, ritka színváltozat (white-spotted), de így a kiállítási terveim kútba esnek valószínüleg.

Nem tudom mit kéne még megpróbálnom vele...

2013. okt. 10. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
kötözgesd, türelem, türelem:)
2013. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!