Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mikor elhoztátok a kutyatok...

Ti mikor elhoztátok a kutyatokat, menyit voltatok vele aznap? Illetve hányórakkor hoztátok el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Az egyiket kaptam, ő kinti kutya volt még akkor. Dél körül hozták és aznap szinte egész nap kinn voltam vele.


A másik kutyámat tenyésztőtől vettük, olyan délután 5-6 körül értünk vele haza. Ő már benti kutyus volt a kezdetektől, így alapból velünk volt. Játszottunk vele, stb.

2013. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első este kerül hozzám (utcáról), így evett, aztán leterítettünk neki plédet, ott aludt.

Második egy ideiglenes volt, ő délután került hozzám, elvittem őt sétálni, ismerkedett a másik kutyámmal.

Harmadik kutyámat délután hoztam el a volt tulajától, vele is elmentem sétálni, evett, aludt.

Negyedik kutya (ideiglenes) szintén este jött (utcáról), evett, aludt.

Jelenlegi ideiglenesemért kocsival mentünk, vele utaztunk aznap 3 órát, szaladgált kicsit az udvarban, szüleim kutyájával játszott, majd aludt.


Remélem, elég részletes voltam:D

2013. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
messziről hoztuk, egésznap hoztuk igy egész nap vele voltunk.
2013. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is késő délután értem vele haza, januárban. 1 egész hónapon át naponta többször kint voltam vele játszani, nem mertem egyedül az udvaron hagyni a 9 hetes kölyköt. Úgyhogy én szinte non-stop a kutyával voltam hol bent, hol kint. Hozzá kell tenni, hogy megtehettem, éppen vizsgaidőszak volt és otthon voltam, nem volt más dolgom.
2013. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éve hoztam tenyésztőtől, azóta talán ha 2 órát voltunk külön:) És délután hoztam.
2013. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Több kutyám volt ezért nem vállalkozom arra, hogy leírom mert hosszú.
2013. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sem irom le a válaszomat mert hosszu ezt azonban feltétlenül meg kell osztanom veletek nekem is.
2013. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dél körül hoztam el, estig vele voltam a kertben, éjszakára bezártuk. Augusztus 28 körül lehetett ez, és nekem szeptemberben kezdődött az iskola.
2013. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!