Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak egy megörölt...

Mit csináljak egy megörölt kutyával, ha nem kell senkinek, én meg nem szeretném megtartani?

Figyelt kérdés
A menhelyekről meg a szokásos duma jön: tele vannak.

2013. szept. 20. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tarsd meg pár napig,mig gazdát nem keresel neki. Ha nem találsz ,lehet megkedveled és megtartod, ha nem probáld meg a menhelyt több helyen is ,vidéken stb... utcára semmiképpen ne dobd ki!
2013. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Talán fajtamentőknél bepróbálkozhatsz.

Illetve expresszen vagy apródon is meghirdetheted.

2013. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Mióta van nálad?

Mit jelent,hogy "megörölt"?


A menhelyek pedig valóban teli vannak,ha kinéznél pár menhelyre,akkor te is tudnád.

2013. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha szószerint kezelhetetlen,megörült,akkor altasd el,mielött kárt tesz valakiben......
2013. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik, a kutya nem MEGŐRÜLT, hanem MEGÖRÖKÖLT!


Puli keverék, hirdettem már több helyen, expressz meg apród, de eddog senki nem jelentkezett érte. Elaltatni nem szeretném, de ha nincs más választásom, az lesz.


A nagyamám kutyája volt, meghalt. Szüleimnek nem kellett...úgyhogy most én keresek neki gazdit, kb. 3 hónapja.

2013. szept. 20. 19:03
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és kutya olyan 9-10 éves, gondolom ilyen idősért nem kapkodnak.
2013. szept. 20. 19:04
 7/16 A kérdező kommentje:
A barátommal lakom és ő mondta, hogy nem maradhat végleg, ő nem szereti a kutyákat. Én sem imádom őket, de elvagyok velük...
2013. szept. 20. 19:06
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
A kutya az örökség része. Ha a többit élvezed szerintem róla is kötelességed gondoskodni.
2013. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!


Ha szeretted a nagyidat... szóval nem altatod el azt a kutyát, aki társa volt, akivel tudott beszélgetni, akit meg tudott simogatni, szerette, gondozta stb. Nézz arra a kutyára úgy, hogy neki a nagyid volt a mindene.

2013. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jólvan értem én, mit szeretnétek mondani, de akkor most mi fenét csináljak vele, ha a barátom nem engedi, mert az ő lakása??? Elaltatni tényleg nem akarom, de sztem nem az én kötelességem gondoskodni róla. Nem egy tárgy, amit beállítok a sarokba...ráadásul a barátom családját állandóan morogja, szóval már közel állnak ahhoz, hogy azt mondják: elég volt.
2013. szept. 20. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!