Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy ha veszek egy...

Igaz az, hogy ha veszek egy tk-s kutyát nem fog nyerni a kiállításon bármennyire is csak akkor ha neves tenyésztőtől van lesz nagyobb esélye?

Figyelt kérdés

Azt mondták ha ott van az én kutyám nem neves tenyésztőtől van és ott van egy másik nagy híres tenyésztő kutyája aki már kapott egyszer kitünőt akkor biztos nem fogják leminősíteni csak azért mert mondjuk az én kutyám jobb.

Tényleg ekkora jelentősége van honnan veszek kutyát?


2013. szept. 20. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
a kiállitásokban az a legnehezebb, és legidőigényesebb dolog, mire megtanulod, hogy melyik az a biró, aki korrekt, a kutyát nézni, és nem azt, hogy ki fogja a póráz végét.
2013. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát léteznek hirhedten elfogult bírók olyannyira, hogy ha a tenyésztők tudják, hogy a fajtájukat ő bírálja, akkor nem is neveznek.
2013. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Értem köszi a sok hasznos válaszokat.)))


Nem is tudtam,hogy azt nézik ki vezeti fel a kutyát ez miért fontos?Az én kutyámat az ismerősöm is felvezetheti?

Vagy egyszerűen arról van szó ha a bírónak nem szimpi a felvezető akkor ez alapján ítél majd a döntésben is?



Én is voltam most a Hódmezővásárhelyi kiállításon nagyon sok szép Amstaff volt:)


Van már egy 1,5 éves Amstaffom sajnos nem tk-s ismerem már azért a fajtát.Bár nekem megvan,hogy milyen szinű kutyát szeretnék hiába jó kutya mondjuk a fekete szinű(jó szülök,jó kennel...) mégsem kellene

2013. szept. 21. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!