Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudok 150ezerért amerikai...

Tudok 150ezerért amerikai törzskönyves pit bull terriert. Szerintetek jo árban van? Ti vennétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik az a kennel, tetszik-e, stb.
2013. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyát veszek,nem azért veszem mert "jó árban" van,hanem mert szeretnék egy olyan kutyát.Effektíve mind1,hogy az most 200 ezer vagy 100.Ha akarom és felkészültem rá,és én is meg tudok adni a kutyának mindent,amit igényel,akkor nem az ár fog dönteni.


Na meg az egészség.Ha egészséges szülőktől származik és ezt bizonyítani is tudja,akkor nincs gáz.Na meg ha a kölyköket is leszűreti.


Nem anyagi szempontból kell kutyát venni,az kb. a legutolsó szempont.

2013. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak tk-ves pit kölyköt nem egyszerü szerezni:) mert ugye a MEOE eleve nem tk-vezi.
2013. szept. 22. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a tenyésztő tagja az amerikai szervezetnek, akkor ugyanugy tud törzskönyveztetni, csak max. amerikából jönnek a papirok. Azért nem árt előtte tanulmányozni, hogy néz ki egy amerikai törzskönyv, mert engem pl. egy orosz, vagy egy olaszt törzskönyvvel is simán be tudnának malmozni.
2013. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

És?:D


Ha nem egyszerű szerezni,de lehet,de nem kell,vagy nem tudom eltartani,vagy nem vagyok felkészült,akkor nem veszem meg,mert a kutyának sem jó.


Villogni meg nem ezzel kell.


Meg ha itthon nincs elfogadva,akkor az itthon keveréknek számít.Versenyre nem mehettek,esetleg kedves jó szándékú emberek,még meg is neszelik a dolgot és ellopják,elviszik szaporításra meg harcra,akkor baromira nem vagy előrébb.


Tök mind1,mennyibe kerül egy kutya,csak akkor vállalja be egy ember,ha egyébként is el tudná tartani és vigyázni tud rá,felelősséget vállal érte.Na meg a kutya igényei az elsők,nem az emberé.

2013. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"

Meg ha itthon nincs elfogadva,akkor az itthon keveréknek számít"


ez ugye tudod, hogy butaság??? max. el nem ismert fajtának számit, de keveréknek semmiképp.

2013. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen már mindegy,hogy ugyanaz a minőség mennyibe kerül.Az emberek kis százaléka megengedheti magának,hogy ne nézze,100 vagy 200ezerbe kerül egy kutya.De a többség azért nézi.Akinek meg van 100ezre olcsó törzskönyvesre,az azért el is fogja tudni látni a kutyát.
2013. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,nem keverék,el nem ismert fajta.


És annak is igaza van,aki azt mondta,tanulmányozni kéne egy eredeti amcsi tk-t,mivel magyar nem hozzáértő embert simán átvágnak bármilyen törzskönyvvel,vagy kamu törzskönyvvel és beadják neki,hogy igazi.

2013. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es!

Mire szűreti a kölyköket?

Piteknél 8 hetes korig milyen szűrések vannak?


Szerintem simán megéri, ha ilyet szeretnél.

A vételár csak egyszeri kiadás.

2013. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!