Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Amerikai Pit Bull Terrier,...

Az Amerikai Pit Bull Terrier, és az Angol Bull Terrier, a két kutya "hasonló kaliberű"?

Figyelt kérdés

Felépítés, izomzat, vérmérsékletű, erősség, ezekre gondolok. Igazából e két fajtáról annyi mindent hallottam, olvastam már, hogy nem tudok mit hova tenni, ezért írtam ki a kérdésem.


Köszönöm a válaszokat!

Sziasztok



2013. aug. 30. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Küllemre hasonlít,de egy hozzáértő személy meg tudja különböztetni.A pitek kecsesebbek,atletikusabbak is,és könnyebbek is a fejük keskenyebb.


De ha pontosan utána akarsz járni,akkor nézd meg a 2 fajta standardjét és ott meg tudni nézni a pontos különbségeket.

2013. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Szerinted mi a közös a két kutyában ? :D


A pit és itt nem az ukc meg xxl pitekre gondolok. Kecsesebb szálkásabb.

Vérmérsékletre tudnak hasonlók is lenni, de a bullterierek többnyire inkább bohócok. (persze tudnak kemények is lenni)

Erősebbnek meg a pitek szerintem erősebbek a bulloknak nagyon kötött az izomzata.

2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj,első vagyok félre olvastam,azt hittem az angol staffordshire bullterrierre gondolsz.


A sima bullterrier meg a pitbull között azért,jól láthó különbségek vannak :D

2013. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!