Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csau csauról véleményetek?...

Csau csauról véleményetek? Van valakinek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyit biztosan tudok hogy ház őrzésre teljesen alkalmatlanok. Legalább is amik itt a környéken vannak, egyiknek sem hallottam még a hangját.
2013. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én pedig pont azt olvasom mindenhol hogy mennyire védelmezi a gazdáját és a házat:DD
2013. szept. 22. 23:51
 3/9 anonim válasza:
nagyon jó.köszönöm!
2013. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
amúgy nagyon jó köszönés a csáú-csáú! :D
2013. szept. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem egy agyas kutya.
2013. szept. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fannybaba8 ***** válasza:
Én nem vagyok csau párti..Főként azért nem mert az ismerősömnek a kan csauja neki ment a gazdi gyerekének..Már a 3. nap! Egyébként nem valami okos kutyák! De igen védelmezi a házat meg a gazdit
2013. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom, mikor összekeverik az okost és a motiválhatót:D Szerintem pont hogy nagyon okos kutyák, de nagyon kevéssé motiválhatóak, elvannak a saját kis világukban, kicsit olyan 'autisták'. Láttam egy csau kölyköt a sulin, tényleg durva eset volt. Olyan szinten nem érdekelte a gazdája, annyira elvolt a saját világában, hogy ott sikítozott mellette a lány, de a kutya nézte a földet, mintha semmit nem hallana:D Durva.
2013. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem könnyű eset. Én semmiképpen nem tartanék, mert nagyon makacs önfejű és magának való. Más kutyákkal nem igazán jön ki, de emberekkel is nagyon bizalmatlan és mogorva még a saját gazdájával is
2013. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

off: már kezd kicsit idegesíteni ez a tenyésztősdi ugyanis mi a csau csau csau kutyánkat 34000-ért vettük és nem tenyésztőtől hanem egy idősebb házaspártól egy határ menti kis faluból és semmi baja nem volt pedig nem a lesgszebb körülmények közt tartották de csak azért mert nem volt lehetőségük jobb helyen és imádtuk csak sajnos egy kis korcs kutya miatt bélcsvarodása lett és meghalt :(


on: nálunk mindenkit imádott de legfőképp anyát szerette az idegenek pedig megugatta de mikor egy ismerős lépett be az ajtón akkor egyből örült neki csóválta a farkát ja és nagyon okos volt mikor hazahoztuk egyszer pisilt be utána soha többet és nem hazudok... egyébként nagyon jól tanult csak a hallása egy kicsit szelektív volt mert volt hogy egyszer-kétszer kiszökött kertbe és mikor szóltunk hogy gyere vissza a kedvenc kajájáért se ment volna be egyébként szerintem a csau csau nagyon jó választás minden téren mikor kivittük sétálni is mindenki megcsodálta megakarta simogatni úgyhogy csak jót tudok róla írni és az hogy önfejű magának való EGYÁLTALÁN NEMIGAZ

2013. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!