Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák és papírzsepi? Valakine...

Kutyák és papírzsepi? Valakinek volt már ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
A kutyusunk nagyon szereti a taknyos papírzsepiket lopkodni, amit vagy cafatokra szed vagy megeszi. Eléggé bizarr dolog.
2013. szept. 2. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mind a három ezt csinálja. :D A tiszta nem érdekes csak a használt. :)
2013. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanezt csinálja az én kutyusom is.

Néha csak azt veszem észre, hogy reggel mire kimegyek a nappalba, tiszta cafat darabka az egész lakás, mert hajnalba valamikor sikerült addig ügyeskednie, hogy elért egy zsepit az asztalról.

2013. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sippara ***** válasza:
Az miénk is zsepizik - bár ő csak szétszedi -, de csak a taknyosat, és abból is csak az enyémet :) kupacból is képes kiválogatni. Nem épp a leggusztább szokás, de én úgy vagyok vele, hogy ennél nagyobb bajunk ne legyen :)
2013. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
enyém ha taknyos ha nem ellopja és széttépi.:)
2013. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Enyém még az utcán is felszedi a földről.
2013. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az enyém igényesebb, csak a tisztát szereti, de azt nagyon, még a zsebemből is kilopja :DDD
2013. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Imola Ágnes ***** válasza:
A rotim a papírzsepit, a konyhai törlőt, a WC papírt pusztítja. Elhoztuk egy hétvégére a tenyésztőtől az egyik szukát, az ugyanezt művelte... attól féltem hogy csak a rotik csinálják...de ezek szerint nem:P
2013. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hehe! XD

Akkor nem vagyunk egyedül. :-)

Az enyémek is ezt csinálják. Nekik ugyan mindegy, hogy tiszta-e vagy használt. Pzs, kéztörlő, szalvéta, néha még wc papír is.

2013. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is tépték a zsepiket rendesen, míg egyszer rá nem mondtam, hogy fúj. Azóta nem érdekli őket.
2013. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:D Végre sorstársakra akadtam!

Az enyém kinti kutya, de ha nyitva van az ajtó és olyanja, képes bemenni taknyos zsepiért. :D Persze, fiatal még, mostanában ez egyre ritkább, de lényeg a lényeg, imádja cafatokra szaggatni és bekebelezni. :D

2013. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!