Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana kutyatápról vélemények?

Acana kutyatápról vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyestű kölyök kutyának való. Acana puppy large breed.

2013. szept. 23. 06:55
 1/7 gelazso ***** válasza:
10%
a kutyák a háziasítás óta ( több ezer év) többnyire azt ették amit a gazdájuk
2013. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az acana táp jó, de előfordúlhat hogy túl erős a kutyának ami gyors hízäst, növést, esetleg hasmenést okozhat. A gyors növés, hízás különösen nagytestű kutyáknál nem ajánlot, mivel erősen terheli az izületeket. Sok esetben ajánlják hogy inkább felőtt táppal etesék az ilyen tipusú kölyköket, mert az egyenletesebb fejlődést biztosít.
2013. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be, erős hasmenése volt tőle a kutyámnak. Én 3 kg kiszerelésben szoktam venni új tápokból "mintának" Az alapján kiderül, hogy a tiéd bírja-e. Egyébként az acana nagyon jó táp, egy próbát mindenképp megér
2013. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy bírni fogja a kutyád vagy nem.

Az egyik kutyánknak bevált,másiknak meg ment a hasa tőle.


Vegyél kisebb kiszerelésben,lehet drágább úgy,de fölösleges megrendelni egy 10-15 kg-t,mert ha kiderül,hogy megy a hasa akkor feleslegesen vetted meg.


Szóval 3-4 kg-t vegyél és akkor majd eldől,hogy bírja e vagy nem :)


Amúgy nagyon jó táp,csak sok kutyának megy a hasa tőle a magas fehérjetartalom miatt.

2013. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én kutyámnak nem megy tőle a hasa, normálisat kakil.
2013. szept. 23. 15:37
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Kutyája válogatja. Ha a Te kutyád jól néz ki tőle, és semmi baja, akkor add azt. Nálunk mindenki sovány lett tőle.
2013. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hovarju ***** válasza:

Nálunk bevált. Kölyök korában puppy large breed-et kapott, aztán áttértünk a bárányos-almásra. Nagyon szerette.


Mostanában főleg anyagi okok miatt,- és mert kicsit le akartam fogyasztani- áttértünk a Happy dog natur crokra. Ebből is a bárányosra.

2013. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!