Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhög néha a kutyám?

Miért köhög néha a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy UV (yorki plusz nem tudom milyen kutya)kistesű kutyám.Néha fújtatva szokott köhögni, ezt kb 3-4 halottam tőle.Először arra gondoltam ,hogy csak benyelt valamit,de most már biztos hogy másról lehet szó.Egyszer áprilisban ,májusban ,augusztusban és ma reggel halottam állatorvos lesz a vége ,csak az lenne a kérdésem ,hogy valakinek van ezzel kapcsolatba tapasztalata,hasonló eset?

2013. szept. 24. 12:17
 1/1 Imola Ágnes ***** válasza:
Előző kutyámnál ez szívbetegség jele volt. Mostani is köhögött, megilyedtünk, hogy ez is szív...de kiderült, hogy valamikor volt egy meghülése, ami nem lett 100%-osan kikezelve, és attól maradt valamilyen "larakódás", a doki szerint jól van a kutya, csak nagy megerőltetés után be kell melegíteni először, mit a sportolókat. De sok más oka is lehet. Vidd orvoshoz, alapos kivizsgálás nem árt soha.
2013. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!