Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 1napja evés után...

Kutyám 1napja evés után köhög, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
orvos meg tudja mondani.
2012. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valamivel felsérthette a torkát, vagy nyelőcsövét, azóta gondolom amit megeszik, az irritálja neki a megkarcolt helyen. Valószínűleg elmúlik magától, az enyém is mindent megrág, megeszik (a ruhaszárító csipeszeket rendszeresen megeszi, de volt már, hogy drótot is szétrágott!), annak ellenére, hogy természetesen nem éhes...

Azonban lehet allergia, vagy talán más miatt fáj a torka, lehet megfázott, ha elviszed dokihoz, nem árthat neki!

2012. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mindenképp vidd el orvoshoz. Nekem mondta egyszer az orvos ha evés közbe köhög a kutya az a szívre utalhat. Bár a te esetedbe lehet h csak megsérült a nyelőcsöve.
2012. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, közben már megkerestük az orvost, szerinte torokgyulladás- remélem eltalálta.
2012. jún. 24. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos nekünk is ilyen volt és nekünk nem csak evés után csinálta egy idő után, hanem ha fel akart ugrani valahova vagy ilyesmi, tehát fizikai megerőltetésre


elvittem dokihoz és azt mondta túl etetjük a kutyust

miután rendbe raktuk az étkezést totál elmúlt a dolog


csak azért írtam ha mégsem jönne be a torokgyulladásos dolog

2012. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 25. 14:06
 7/8 anonim válasza:
Megfázott a hideg kajától !!
2012. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Levi96 válasza:
ez a kohogulus pustulagus betegség ami halálos lehet mert a hasnyál mirigyet támadja meg maximum hat hete van gyorsan viddel orvoshoz mert lehet tudnak segíteni deha már átterjedt a vesére akkor menthetetlen sajnálom :( onnan tudom mert apám állatorvos majd megkérdezemtőle mit lehet tenni bíztosvan valami megoldás
2012. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!