Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tüzelő szuka kutyához...

Egy tüzelő szuka kutyához másképp kell viszonyulni?

Figyelt kérdés
tehát azon kívül hogy elkel zárni vigyázni kell rá , kell e valami másra oda figyeli? pl lehet e mozgatni ugyan annyit mint amikor nem tüzel , lehet e vele játszani , az étrendjén változtatni kell e ? ellehet e vinni sétáltatni? Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 24. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmi mást nem kell változtatni, csak a kanoktól kell óvni. Nyáron pedig nem visszük úsztatni, amíg tüzel.
2013. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! miért nem szabad úsztatni ? bocs hogy hülye vagyok!
2013. szept. 24. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
nyitva van a méhszáj, nagyon sok fertőzést összeszedhet.
2013. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát érdekes kérdés sétálni el lehet vinni persze, de elengedni nem célszerű(már ha amúgy el szoktad)


Nekem a pincsim az első és második tüzelése között tök süket lett(nem szó szerint) élte fél évig a kis életét nem érdekelte semmi és elfelejtett mindent amit addig tanult :D

Azóta helyre jött, később olvastam hogy előfordul az ilyen az első két tüzelés között néha.

2013. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, kamaszkornak hívják, és tüzelés nélkül is befigyel :D
2013. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kanokkal nekem nem volt ilyen extrém sőt észre se vettem nagyon :D Konkrétan tényleg 0ás lett a kutya otthon is kint is mindenhol :D és a második tüzelé után egyből hopsz helyre jött és tudott megint mindent ^^
2013. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell máshogy csinálni. Érdekes én nem az első szuka kutyám tartom, de egyik sem mutatott olyan tüneteket amiket a többiek említenek kamaszkor meg tüzelés címszó alatt. Ugyanúgy szót fogad, csak a többi kutyától kell óvni. Szerintem ez csak nevelés kérdése.
2013. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!