Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még kapni?

Lehet még kapni?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni olyan német juhász tenyésztőket, akik rajzos kutyákat tenyésztenek, de NEM csapott farral? Lehet egyáltalán még ilyet kapni?
2013. szept. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

bal oldalt elég sok tenyésztő van felsorolva. Nézz be a honlapjukra és biztosan találsz.

2013. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért a "csapott" far nagy része a speciális beállítástól függ. Életben ha megnézed akkor nem így néznek ki ezek a kutyák
2013. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért látszik az képen is, hogy mennyire csapott a fara, vagy mennyire nem.


A tenyésztőket meg tudom én is keresni, kedves első, nem vagyok analfabéta. Csak gondoltam hátha tud valaki célirányosan mondani egyet-kettőt.

2013. szept. 25. 01:34
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Szerintem a hosszúszőrűek között kellene keresni, azok nem ilyen guggolós formájúak.
2013. szept. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azok nem igazán tetszenek, de köszönöm szépen!


Nem akarok egyébként mostanában semmilyen kutyát, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e még normális kinézetű.

2013. szept. 25. 08:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!