Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja a kutyának...

Lehet valami baja a kutyának egy kevés hagymás tojástól?

Figyelt kérdés
Maradék..tojás,kolbász,kevés főtt krumpli meg sajt volt benne és kevés hagyma. Odaadtam neki, de utána jutott eszembe ,hogy legutóbb azt olvastam valahol ,hogy a vöröshagyma káros a kutyák számára...de találtam olyan cikket is ami kifejezetten ajánlja a hagymát kutyáknak -.- Lehet tőle valami baja?
2013. szept. 27. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
kifejezetten nem jó a hagyma a kutyáknak, de ilyen kevéstől nem lesz semmi baja.
2013. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Ennyitől semmi baja, max kicsit lágyabb széklet
2013. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, nyugi.
2013. szept. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan.Rengeteg kutya él házi koszton és semmi baja.A kapható tápok egy része sem jobb,mint amit a tányérodról adsz.
2013. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Akiteki ***** válasza:
55%
Felejtsétek már el, hogy a kutyának minden mérgező, amit mi eszünk. Ha mi nem pusztulunk bele, akkor ők sem.
2013. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Azért ez nem egészen így van mert mi mindenevők vagyunk a kutya meg nem van egy csomó minden amire nekünk szükségünk van, de neki qrvára nincs .. Nézz meg egy maradékon élő kutyát hogy hogy néz ki lehet hogy él... de hogy.


A lényeg hogy tényleg van ami mérgező, de nem minden kutya ugyan olyan érzékeny rá, lehet hogy valakinek egy kiló se kotyan meg másiknak meg 100gramm már kiveri a biztosítékot.

2013. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest,hogy nem mindenevő,nálam simán kapja a hús mellé a diót répát és legeli a toxikus szőllőt.Figyelni kell,persze,de nem kell túlragozni.Mindig is az ember mellett és annak maradékán élt az elmúl xezer ėvben a kutya.Lehet ettől nem lesz kiállítás minőségű,de én sem indulok egy bady versenyen,pedig nyomom a fehérjét.
2013. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már beteg vagyok ezektől a teljesen laikus kérdésektől,mintha nem egy kutyával,csecsemővel élne az ember.Az miért nem izgat senkit,hogy pl.a szarvasmarha mit eszik?Mert elvben növényt,a gyakorlatban meg mindenféle állati fehérjekészítményeket nyomnak beléjük.Amit nem mellesleg vele együtt mi is megzabálunk.
2013. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk én falun nőttem fel, és a pásztor kutyái...hát nem tápom éltek éppenséggel, hanem azon, amit a pásztor is evett. El lehet képzelni, jó hagymás-zsíros cuccok. :D Egész álló nap dolgoztak, gyönyörű egészséges kutyák voltak. Hát persze, az átlagélettartamukról nincs infóm. :D
2013. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azért a pásztor kutyái sok minden mást is ettek az elhullott állatoktól a halottan születű állatokig, a tejsavón át vadásztak is maguknak különböző állatokat mindent. tehát nem a zsíros hagymás kenyér volt az elsődleges táplálékuk abból túl sok energiát ás "vitamint" nem kaptak volna.

Nem véletlenül különböznek a pásztorkutyák gyomra és úgy az egész emésztő rendszere a többi kutyáétól.

2013. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!