Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen hülyék az emberek?

Miért ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés
Biztos ti is láttátok azt a videót a Facebook-on, mikor a rendőrök lelőnek egy rottweilert, mert az rátámadt az egyik rendőrre. A rendőr nagyon jól tette hogy 4 golyót belelőtt a kutyába, különben az széttépte volna. Csak azt nem értem, hogy az a sok fogyatékos ember minek ír olyan kommenteket hogy "rohatt rendőrök" , "k..va annyukat a rendőröknek" stb., ez a sok f.gyatékos i.ióta hagyta volna magát széttépetni egy rottweilerrel? Ti mit gondoltok erről? Egyébként itt a videó: [link]

2013. szept. 27. 20:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok... még elfelejtettem leírni a gondolataimat a kedves 60%os leszerepelt gazdának...

Azért, mert ti egy hozzá nem értő szaporítók vagytok, úgy néz ki, hogy több kutyageneráció óta, attól még nem fogsz érteni egy adott fajtához. Kutyasuliban van egy srác, neki is rotija van, én olyan együtt működő, jámbor kutyát még nem láttam. Egy 50 kg-s nyálgép. Ha meglátom nem azért kezdek el félni, hogy jajj, nekem ugrik, hanem attól, hogy megint tiszta ruhában találkoztam vele.

Azért, mert te, a nagy szakértelmeddel(amin először felröhögtem kínomban, aztán meg elborzadtam) képtelen voltál egy ilyen kutyát megnevelni, ezért azt híreszteled, hogy ez egy gyilkos fenevad.

Tudod a sok gazda, meg ember elleni támadás nem a kutya hibájából van, mert az meghülyül, hanem az ilyen ostobák miatt, akik megbélyegeznek egy fajtát, úgy is kezelik, és amikor ott a baj, akkor rögtön bűnbakot kell keresni, és ki lenne jobb,ha nem a kutya. Ő nem beszél, nem ellenkezik, nem tudja magát szóban megvédeni.

Remélem azért ha belegondolsz, hogy volt egy élőlény, akinek te voltál is Istene, aki téged imádott, benned bízott meg feltétel nélkül, te aljas módon elárultad, és megöletted. Milyen barát vagy te? A sok önzetlen érzést így háláltad meg?

Szívből remélem, hogy nincs több kutyád, és azt is, hogy a gyereke(i)d nem öröklik az ostobaságodat.


És az előttem szólóknak igaza van, ha nem egy ilyen lusta, önző dög lennél, akkor talán vetted volna a fáradtságot ahhoz, hogy csak egy ici-picit, nem sokat... utána olvass a dolgoknak, akkor meg menthető lett volna a kutya, és még a gyerekednek is jó barátja lehetett volna. De ehhez kellett volna egy kis ész...

Irtózatos módon fel tud dühíteni, amikor valaki a hozzá nem értése miatt megölet egy élőlényt, aztán meg mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, elmondja, és még meg is védi az álláspontját, olyan orbitális hülyeségekkel, amikkel te...látszik, hogy semmit sem tudsz a rotikról, se a kutyákról.

2013. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
85%

A roti annyira vadállat, hogy csak no. A roti-nj mixem is kedden megevett egy 3 éves kisfiút...


Csütörtökön pedig ugyanennek a kisfúnak futkározás közben letépte a lábait, amikor pedig a botot dobálta neki a kissrác, akkor meg a kezét. Majd futottak tovább mindketten.


Sőt, 2 éve, amikor 2 kisgyereket "engedtem rá", és azok húzták a pofabőrét, akkor ahelyett, hogy tök murisan játszottak volna, azokat is megette.


Engem is megevett már, anyósomékat is, anyámékat is, a szomszéd növendék keverékét, mindent és mindenkit megeszik, mert ez egy vérengző vadállat!

2013. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Hát igen utolsó, ez az alapvető probléma: semmit nem tud a kutyákról, de azért rotit vesz...
2013. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Most német juhászai vannak, éppen most olvastam valahol, hogy a német juhászok, és keverékeik okozzák a legtöbb emberi sérülést. A rotik nem éppen voltak az elején a sornak...a nj-től nem kell félteni a gyereket? Vagy azok is el lesznek altatva?
2013. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%

A rendőr helyesen cselekedett, a kutya megtámadta.Nem kell megvárnia míg a fogait a karjába mélyeszti és cibálja!Ugyanúgy lelőtt volna egy embert is aki elővesz egy fegyvert, nem kell megvárnia míg lelövi . Usa-ban más a mérce, ott ha egy ember egy közúti ellenőrzésnél engedély nélkül hadonászik vagy a kabátjába nyúl már rászegeznek két pisztolyt, és mázlija van ha nem lövik le! Nem ilyen gyáva nulla rendőrség van ott mint idehaza, és a bűnözőknél is ott lapul a pisztoly vagy akár a gépfegyver.

Ez a kutya lehetett volna kiképzett állat ami a helyi kisebbségnél nagy divat mert a legtöbbjük ember ellen neveli a kutyáját leginkább rotit és pitbullokat! Ha meg már a rendőr karját elkapta és földre vitte, akkor mivel lövi le? A gyanúsított meg elszaladna amíg a kutyája öli a rendőrt.

Lehet itt szegénykutyulizni ,de ez egy rajtaütés helyszíne volt, itt bármikor számíthatnak támadásra a rendőrök. Itt a gazda volt a hibás ,mert nem zárta be rendesen a kutyáját.

2013. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Rémes ez a videó. És nekem is az ugrott be, hogy mi zajlhatott le a gazdában, mikor látta hogy lelövik a kutyáját. Bűntudat, düh, fájdalom. Összeszorul az ember torka.


A másik vitával kapcsolatban...emlékszem, képen is láttam, mikor Cesar Millan, pályafutása elejefelé, 13 rotit tartott a Központban. Nagyon aranyosak, fenn állnak nagy nyugisan egymás mellett az asztalon, mellettük meg a kis Daddy, mint kölyök. :)

Ócska, lejárt nézet, hogy egyes FAJTÁK alapból kezelhetetlenek, veszélyesek. Mondjuk el együtt: az erőteljes fajták, mint pl. roti, pitbull, németjuhász, pontosan olyan kezesbárányokká válhatnak, mint egy golden, de ehhez az átlagnál több tapasztalatra, odafigyelésre, kitartásra van szükség. Igen, fajtájukból adódóan több bennük a HAJLAM a harciasságra, elkanászodásra, vagy nevezzük, ahogy akarjuk, viszont ez nem jelenti azt, hogy megfelelő neveléssel ne lehetne belőlük is álomkutyát faragni. Sőt, még egy elrontott kutyát is helyre lehet hozni.


Ezért is volt nagy hiba a kutyát elaltatni, hiszen ha a gazda nem is vállalta a felelősséget, két év alatt (rengeteg idő!) biztosan lehetett volna találni neki egy tapasztalt, erőskezű gazdát, aki vállalja őt és helyrehozza. A legundorítóbb gesztus, az emberek szégyene, egy olyan kutyát elpusztítani, aki ugyanolyan tiszta lappal indult az életben, mint akármelyik csecsemő. Kreálunk valamit, akár akarva, akár akaratlanul, ami aztán túlnő minket, erre ahelyett, hogy felnőnénk mi is a feladathoz, fogjuk és megöljük.


Nagyon szomorú érzés a videót néznem és a hozzászólásokat olvasnom, mert a rotik különösen közel állnak a szívemhez, fel nem mérhető hűségükkel és bátorságukkal, ami bár jellemző a többi kutyára is, egy rotival párosulva számomra a legbámulatraméltóbb.

2013. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,neked volt/van kutyád? Mert ha igen, akkor megérthetnéd! Ha már mindenképpen lőni kell(A kutya helyesen cselekedett, megvédte a gazdáját), akkor elég lett volna egyszer olyan helyen meglőni amit aztán helyre lehet hozni és nem MEGÖLNI! Ha meg az a véleményed amit írtál, akkor te vagy a f.gyatékos i.ióta....
2013. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
74%

láttam már a videót,mégegyszer nem nézem meg,mert akkor is lesokkolódtam :(


A rendőrök voltak a hülyék,de tényleg ha lett volna eszük elengedik a gazdát,hogy fogja meg a kutyát és tegye vissza az autóba,de nem, ők rángatták a gazdit aztán a kutya felé lép az egyik.

Talán még megértem,hogy önvédelemből lőtt,de baz+ mért kellett 4x lőnie?

elég lett volna ha a lábába lő,akkor még menthető lett volna a kutya :(

A gazdának szörnyű lehetett végig néznie ahogy a kutyája kínok közt hal meg egy utcán,úgy hogy csak a dolgát végezte :(

A gazda is egy idióta volt,mert az ablakot felhúzhatta volna,hogy ne ugorjon ki a kutyája :@


Ha az utcán is elengedve van egy kutya és félnék tőle nem ölöm meg hanem SZÓLOK A GAZDÁNAK,HOGY FOGJA MEG! (Bár nagy kutyabarát vagyok így nem volt még erre példa,csak egy példát mondtam)


Ilyen egyszerű!



Az a válaszoló aki pedig több éven át nem tett semmit a kutyájáért,elég gáááz!

Kutyasuliba nem hinném,hogy nem lehetett volna elvinni.Vagy megfelelő gazdát keresni neki. Undorító.Az ilyen ocsmány embereknek nem kéne kutya a kezükbe,szerintem még egy vizslát is félre neveltél volna,nem hogy egy rotit.

2013. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
48%

A rendőr ha már elfogta az gazdát nem fogja elengedni ,hogy akkor most kezdje nevelni a kutyáját mert az fogja magát és megszökik kutyástúl, vagy direkt rá is uszítja a kutyát ,hogy egérutat nyerjen! Bűnügyi helyszínről van itt szó ezt sokan elfelejtik ,fene tudja miféle bandára csaptak le éppen ,de ezektől minden kitelik és annál rosszabb is.

Kutya lábába lőni meg nagyon nem egyszerű manőver, és még akkor is tud támadni egy begőzölt eb. A támadót ártalmatlanná kell tenni ez az elsődleges cél ,és a kutya itt mint fegyver volt alkalmazva.

2013. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
A gazda önként ment oda hogy a rendőr megbilincselje! Szerinted ha annyira el akart volna futni, akkor nem tette volna meg már a bilincs előtt? -.- Mellesleg szerintem túl sok akciófilmet néztél, hogy ilyen lehetetlen képzelgéseid vannak.
2013. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!