Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Ilyenkor mi a teendo?...

Sos! Ilyenkor mi a teendo? Megmergezhettek?

Figyelt kérdés
Nemreg ertem haza es a kutyam evett valamit. Valami csont szeru dolgot ropogtatott, sotet volt nem lattam, hogy mi az. Elvenni mar nem tudtam tole. A szuleim azt mondjak, hogy biztos megfogott valamit es azt ette. En nagyon felek, hogy mereg. Legszivesebben most vinnem az allatorvoshoz. Kinti kutya igy figyelni se tudom, hogy mi van vele. Anya megmondta, hogy nem nezegethetem felorankent, mert foloslegesen aggodok. Szerintetek? Mit tegyek?
2013. szept. 27. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni, de a mi kutyánk imádja későbbre eltenni a vacsorát, és késő este elővenni snacknek. Szerintem inkább erről lehet itt is szó, bár nem tudom, mennyire lehet jellemző felétek a mérgezés, hogy rögtön erre gondoltál.
2013. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha kerti kutya, találhatott bármit, egy vastagabb gallyat akár. Az enyém is szerez mindent a kertből, ne ijedj meg! Ha bágyadt vidd dokihoz, de szerintem csak valami kerti növény, vagy tárgy lehetett nála. Mérgezni egyébként sem csonttal szoktak, hanem valami azonnal nyelhető falattal, sajnos...
2013. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sose lehet tudni...mindig a legrosszabbra gondolok:s

amugy pont azelitt lett megetetve mielott ezt ette. Viszont tapot kap es ez teljesen mas volt. Nem adtunk neki mostanaban ilyen csont szeru kajakat

2013. szept. 27. 21:58
 4/17 A kérdező kommentje:

Hat nemtudom..a botot meg barmi mast ami nem etel azt sztem nem feltette volna ennyire. Azokat el tudom venni tole, sajnos az etellel elszalad. Ezt nem tanulta meg meg:s

de nagyon hangosan ropogtatta..szerintem csont volt. A szuleim ebbol sejtik, hogy fogott valamit

2013. szept. 27. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk nemrég ásta ki a tavaly karácsonykor ellopott mákos sütit és azt ropogtatta. :) Odafigyelhetsz rá, de nem tudom miért gondolod, hogy méreg? Talán történt már ilyesmi a környéketeken? Egyébként a méreg nem szokott ropogni, amit eddig hallottam húsba vagy ilyesmibe szokták tenni, most is volt valami hír, hogy valahol kolbászba tömködték és kiszórták valamelyik lakótelepnél. Szerintem azt nem hallottad volna ha ilyesmit eszik, ne aggódj!
2013. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Probalok megnyugodni:)

Kb. 10evvel ezelott tortent ilyen a szomszedba, de akkor is...sose tudhatom. Mindentol feltem...ilyen vagyok sajnos. Legszivesebben bent tartanam de hatnem lehet

2013. szept. 27. 22:06
 7/17 A kérdező kommentje:
Ahj...kineztem az ablakon, de nem itt fekszik. Hideg van, gondolom hatrament az olba. Kiabalni nem kiabalhatok, kimenni nem mehetek ki. Itt fogok megbolondulni ejszaka. Ugy aggodom:(
2013. szept. 27. 22:38
 8/17 anonim ***** válasza:
Menj ki, és nézz rá. Vagy reggel az legyen az első, hogy megnézed, mert sosem tudni. Nézd majd meg a mérgezés tüneteit a neten és ha látod rajta, hívj dokit és kap valamit rá. Majd nézz rá holnap, hogy nem e bágyadt stb.
2013. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
www.haziallat.hu/allati-trendi/homeopatia-kedvenceinknek/mergezesek-homeopatia/4851/
2013. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ezek a tunetek mikor jelentkeznek?
2013. szept. 27. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!