Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma voltam először cacib...

Nagy568 kérdése:

Ma voltam először cacib kutyakiálításon Aradon. Csak Kíváló minősítést kapott, de tovább nem jutottunk ez mit jelent? Ez a minősítés ér valamit?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kapott egy sima kitűnőt cim nélkül. vagy 3. ok lettetek, vagy ha kit. 1, akkor nem adott ki cimet.
2013. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs először voltam kutya kiállításon életemben! Adtak egy oklevelet meg a kiállítási füzetben azt írták cacib excelent
2013. szept. 28. 20:10
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor csak azért adtak valamit mert el mentünk?
2013. szept. 28. 20:12
 4/13 Akiteki ***** válasza:
89%

Semmit. Ha nyert volna valami címet egy champion titulus gyűjtéséhez, akkor visszahívták volna a többiekkel összehasonlítani.

Máskor ismerkedj a többi kiállítóval, sokat fognak segíteni.

2013. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, a kutyád a fajtájában kitűnő. Vagyis megfelelt mindenben a standard leírásnak. Viszont, akik tovább jutottak, azok aznap a bíró szerint valamiben még többet mutattak.
2013. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert elmentél, nem adnak kitűnőt, ha a kutyád nem felel meg a fajta elvárásainak. Nem lehet mindenki9 győztes. Sokszor nem is az győz, aki valóban megérdemli.
2013. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
voltak ott még magyarok de nem igazán voltak segítőkészek, szerencsém volt az angol nyelvvel. Mindenesetre nem bántam meg hogy el mentem!
2013. szept. 28. 20:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves Akiteki! Szerinted ha nem ér semmit ez a kíváló minősítés akkor bárki megkapja aki elmegy cacibra?
2013. szept. 28. 20:29
 9/13 Akiteki ***** válasza:

Ne forgasd ki a szavaim. Egyébként igen.

Semmilyen championátusba nem számít bele, márpedig az ember azért megy a kiállításra, hogy címeket gyűjtsön.

2013. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem forgatom ki a szavaidat csak az jött ki belőle hogy aki elmegy nemzetközi kutyakiállításra megkapja a kíváló minősítést mert el ment. amúgy én nem azért mentem hogy címeket gyűjtsek, csak a kutya miatt mentem, mert erre felénk nincs egy normális kutya suli. akkor ajánlani fogom a barátaimnak hogy elég elmenni cacibra és megkapjátok a kíváló minősítést.
2013. szept. 28. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!