Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleimmel most költözködünk...

Dorcsii2001 kérdése:

A szüleimmel most költözködünk egy panelházba. Bár már van egy kutyánk, de szeretnék egy sajátot. Egy kistestű kutyafajtát szeretnék, de nem tudok választani. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi információ kevés ahhoz, hogy tudjunk segíteni. Mennyit tudnál vele foglalkozni, van-e pénzed megvásárolni, etetni, orvoshoz vinni, stb.?
2013. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokat tudnék vele foglalkozni, főleg, hogy anyum nem sokat dolgozik, így amíg iskolába vagyok, tud rá vigyázni... max 30.000 ft...
2013. szept. 29. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Van kutyánk, de szeretnék sajátot? Most van kutya, vagy nincs kutya?


Az illatos úton a gondozók segítenek választani, ha kell (még) kutya.

2013. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen van kutya, de az az öcsémé. és szeretnék sajátot...
2013. szept. 29. 11:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

30 ezer ft kevés egy fajtatiszta kutyához.


Elég kevés az infó!


Naponta mennyi időd lenne rá?

Rövid vagy hosszú szőrű legyen?


Menj el egy menhelyre válassz egy kistestű kutyust.Elmondod az igényeidet és mutatnak neked kutyákat.

Nézd meg mennyi kistestű van a menhelyen.

[link]

2013. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha max. 30 000-ed van egy fajatatiszta, tk-s kutyára, akkor inkább menhely...
2013. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sose értettem... ott van a kutya a családban, de nem nyúlhat hozzá senki, mert a tesódé? Ez nem így működik. A kutya nem egy ruhadarab, amit "csak a tesóm hordhat" mert neki lett véve. Egy élőlényről beszélünk, akit gondolom nem 100%-ban a tesód etet, sétáltat, visz el állatorvoshoz, hanem a szüleid is, vagy te is besegítesz. Hülyeség azért venni még egy kutyát, hogy csak elmondhasd magadról, hogy "ő csak az enyém", közben meg úgyse te gondoznád 100%-osan.


Ha mindenáron kell kutya, akkor viszont menhelyről hozzatok.

2013. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 30 ezred van, akkor mindenképp az örökbefogadást ajánlom. Csodaszép kutyák vannak a menhelyeken!
2013. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak most költöztetek,még korai,gondolom a másik kutya is ott van veletek.Amíg nem szokta meg teljesen az új környezetet,ne vegyél kutyát.Ennyiért úgy is csak szaporítótól lenne.Inkább fajtamentőktől,ott nincs zsákba kutya.
2013. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem törpe uszkárom van lakásban. Nagyon jó kutya, sosem ugat otthon, jól boldogul városi környezetben, jól kijön emberekkel és más állatokkal, nagyon könnyen nevelhető.

Én fajtamentőktől fogadtam örökbe, ezt tudom javasolni neked is. Facebook-on találod meg őket Uszkárokért néven.

2013. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!