Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meggyengült a falkavezérségem?

Meggyengült a falkavezérségem?

Figyelt kérdés

A kutyám folyamatosan velem akar lenni. Eddig is igényelte a társaságot de most szinte nap 24ben velem akar lenni. Az előbb raktam ki mert rosszalkodott és kb fél órája sír az ajtóban, hogy engedjem be, pedig soha nem szoktam beengedni ha hisztizik! Nincs erre rászoktatva.


Munkahelyet váltottam így minden nap rengeteget foglalkozok vele. Lehet ezért igényli? Vagy már nem tart falkavezérnek?


1 éves ivartalanított szuka



2013. szept. 30. 17:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Most nem csak arra gondolok hogy azért akar velem lenni mert sír az ajtóban hanem amúgy is mindig.
2013. szept. 30. 17:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből még nem lehet megmondani, hogy falkavezérségi gondjaitok vannak-e. Pl vannak olyan egyértelműen alárendelt kutyák, akik azért tapadnak rá a gazdájukra, mert nem elég önállóak, nem elég magabiztosak.
2013. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!