Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha többen foglalkoznak a...

Ha többen foglalkoznak a kutyával egyszere" csökken a falkavezérségem " felé?

Figyelt kérdés
Én etetem és mindennap sétálok vele , de van mikor más is elviszi sétálni és nekik láthatóan jobban örül ,pl. ha hazamegyek sose akar megnyalni csak csóvál Őt meg szét akarja szedni .. Van aki meg mindent megenged neki és őt is jobban szereti .. : (
2011. jan. 19. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyák okos állatok. ha többen foglalkoznak vele egyszerre kiérzi meik közülük a legdominánsabb jellem, és fontossági sorrendet állit fel a pici fejecskéjében. Pl. az enyém is, leginkább az apámnak és nekem fogad szót, de nekem talán kicsit kevésbé.:) De ha te eteted és sétáltatod akkor nincs miért aggódni. Meghálálja :)
2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az exem kankutyája velem él. Minden nap jön hozzá, ő tréningezi, viszi sétálni. De a kutya engem is nagyon szeret, szótfogad, és jó vele együtt élni. Örül amikor hazajövök, de neki jobban:) viszont ha én viszem suliba, ott is tökéletesen dolgozik. De szerintem őt tekinti egyértelműen a főnöknek, és ez engem nem is zavar, mert nincs belőle probléma. Kiskorától a család minden tagja szeretgeti.
2011. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, hogy nem egygazdás a kutyád.

Akit ritkábban lát, annak jobban örül.

Mást mondok.

Amikor a bevásárló napomon elmegyek először, mikor visszajövök a kutyáim majd kibújnak a bőrükből, lépni nem engednek, úgy bújnak hozzám.

Mikor már harmadszor jövök haza, a helyükről el sem mozdulnak, még a fejüket sem emelik fel.

Szóval ne legyél féltékeny. Ha foglalkozol vele, akkor hidd el, nem szeret kevésbé, mint a többi családtagot.

2011. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!