Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérhetek az eladó...

Mennyit kérhetek az eladó kutyámért?

Figyelt kérdés

Törzskönyvezett golden retriever.

3 éves

kan (viszont nem szállt le az egyik heréje)

könnyen tanul

sok foglalkozást igényel

hihetetlenül energikus és kedves, semmi rosszindulat nincsen benne.


2013. okt. 2. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a fajtamentők is tele vannak, ezért te se így próbálj pénzhez jutni. Ha már rá untál vagy nincs lehetősséged tovább tartani, akkor add ingyen.

"Használt" kutyáért nem szokás pénzt kérni.

2013. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam rá igazán, hogy nagy összeget kérjek érte, csak ha lehetne akkor körülbelül mennyit. Igazából nekem inkább az a fontos, hogy jó helyre kerüljön. Sajnos nem én szeretném eladni, csak mostoha apám elaltatja ha nem találok neki helyet:(
2013. okt. 2. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, ha ingyen elviszik, őszintén...
2013. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik véglet az altatás, akkor nyugodtan írhatsz a fajtamentőknek, hátha van legalább ideiglenes befogadó, míg gazdára nem talál szegény.
2013. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is fajtamentők, ők jó gazdit fognak találni neki! Viszont ha eladod, lehet, hogy pont egy szaporító veszi meg, aki tönkreteszi :(
2013. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyvezett! Akkor nem a fajtamentők az illetékesek, hanem a tenyésztője. Vissza kell adni neki és majd ő keres neki megfelelő gazdát. A rejtett heréjű kutyát pedig már régen ivartalaníttatni kellett volna, mert így elrákosodhat.
2013. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont!


Ha törzskönyvezett,akkor legelőször a tenyésztővel vedd fel a kapcsolatot.Ha normális helyről vetted,nem fogja hagyni,hogy elaltassátok,vagy menhelyre kerüljön.

2013. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne elaltatni aki...

Szabad tudni miért nem szívleli a pasas a kutyát?

Csak nem most költözött oda anyukádhoz és zavarja a kutyára költözz pénz?

Egyébként anyád nem szól semmit?

2013. okt. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, ha ajándékba elviszik. Ugyanis vár rá még egy ivartalanítás, amit a rejtett heréje miatt muszáj lesz megejteni.
2013. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bár nem ez volt a kérdés, azért leírnád, hogy miért kell tőle megválnod?


Egyébiránt pedig az elsődleges tényleg egy jó gazda keresése. Ingyen vagy pénzért tök mindegy, mert pl. egy szaporító is megvenné "óccsóért" aztán gyártatná vele a kölyköket.

Gondolom nem ilyen sorsot szánsz a kutyádnak?

2013. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!