Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabaj SOS!? 8 hónapos...

Chimaira kérdése:

Kutyabaj SOS!? 8 hónapos agárról beszélünk) Játszottak pár napja, valamelyik megkapta, de csak otthon vettük észre, mert játszott tovább. A következők vannak: ötlet valaki?

Figyelt kérdés
( Lázas, levert, gyenge, nem eszik. Oltásokat anno megkapta, a sebet mindennap többször fertőtlenítjük, szép tiszta. Kíméljetek ezzel a vidd dokihoz te idióta ne kérdezősködj dologgal,3-a van, tehát az értelmesebbek nyílván tudják ilyenkor el se tudod dönteni, hogy már nincs pénzed, vagy még nincs. Lényeg a kutya AZONNAL dokihoz lesz víve, amint lesz, addigis mit tudok csinálni, mi lehet a baj? (napi fél algopyrint kap)

2013. okt. 3. 13:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
ha a szokásos dokihoz mész akkor van hogy megcsinál dolgokat hitelre... nekem anno mondta hogy ha műteni kell a kutyát pl akkor ha nincs pénzem is megcsinálja max fizetem részletbe.. következő hónaptól ez nem kifogás.
2013. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Ha nem az orvossal, hívj egy menhelyet, akiknek van orvosuk, és kedvezményesen dolgozik, esetleg tudnak segíteni megegyezni az orvossal, hogy várjon. Ilyenkor mindent meg kell próbálni, nincs más esély, csak az orvos...
2013. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A kutya nálam van kölyökkora óta, nagyon szeretem és meg akarom tartani, általában fel vagyok készülve mindenre, csak mivel ugye mindig van bolha-kullancs írtás, nem gondoltam volna, hogy ez is megtörténhet, de köszönöm a válaszokat, a Vologdára szoktam amúgy vinni az állatkórházba, pedig a népkerti közelebb van, csak kutyások azt mondták azt kerüljem.
2013. okt. 3. 13:57
 14/26 anonim ***** válasza:

Részlet fizetést tuti megengedik!

De ha meg sem kérdezed,akkor megérdemled,hogy a kutya elpusztuljon a felelőtlenséged miatt.Már csak a kutyát sajnálom!


Mi tavasszal a 15 ezer ft-os orvosi számlát fizettük több részletbe,mert akkor pont sok csekk elmaradásunk volt és 1000 ft volt nálunk.Amikor orvoshoz mentünk,előre megkérdeztük a dokit,hogy fizethetünk e részletbe,mert nincs sok pénzünk,de a kutyánkat nem hagyhattuk szenvedni!!

Felírta minden kezelésnél mennyivel tartozunk.Mondjuk mi már 10 éve egy dokihoz járunk így megbízott bennük.De mivel írtad kiskora óta meg van akkor csak egy dokihoz jártál.Elmész és mondod,hogy most nincs pénzed,de a kutyád nagyon beteg és amint tudod hozod a pénzt.


Ilyen tünetetekkel a kutyának pár napja van hátra ezt most mondom!

2013. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy. Kölyökkorában találtam, most 8 hónapos. Nem egy hosszú idő. Én imádom a kiskutyámat,sosem hagynám, hogy szenvedjen, ha én nem lennék, már rég elpusztult volna a tesójával együtt, ugyanis befogadtam őket, úgy hogy épp nekem sem volt hol laknom, szóval egy gyártelepen csöveztem a kutyával napokig és tudod lett volna helyem... kutya nélkül... de nem hagytam egyedül. Kaposvárról jöttem ide miskolcra, az otani dokival, minden ilyen malőrt meg lehetett oldani az előző kutyámmal, nem vagyok idevalósi, nem tudom itt mik a szokások. Nem topless hostess vagyok, hanem 3 műszakba csokigyár, munkaidőkeretbe, tehát ez havi jóesetbe 75 ezret jelent albérlet stb.. nem ez a lényeg, összeszámoltam, összesen annyi pénzem van, hogy fülkéből telefonáljak, a kutyának oda-vissza buszjegyre, meg még ezen felül olyan 200-. Nem, nem gyalogolok, mert a kutya rosszul van és tudod nekem ma még dolgozni is kell menni, mert a kutya abból eszik.
2013. okt. 3. 14:30
 16/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is ad hitelt az állatorvos. Lehet, hogy csak sebláz, de lehet, hogy fertőzés. Valamint, ha az Algopyrin nem viszi le a lázát, komoly baja van, nem várhat napokig. Ha inni se iszik, akkor elviszi a kiszáradás, még mielőtt megjön a fizetésed.
2013. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
kérj segítséget a helyi állatvédő szervezettől. Írd le a gondod, az anyagi helyzetedet és ajánld fel, hogy valamilyen módon ledolgozod nekik. Ha csak a két kezed van mint lehetőség akkor azt ajánld fel.
2013. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz megoldást találni, nem is fogsz. a kérdésre a válasz: az az ötletem, hogy kérj kölcsön egy ásót, mert a halott kutyával azonnal kitesznek az albiból is.
2013. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen válaszokra vársz.Mindenki megtudja érteni,hogy nincs pénzed.De a kutyát így vagy úgy el KELL vinned dokihoz.

Otthon te nem tudod meggyógyítani mellesleg ahogy múlnak az órák,rosszabb lesz!

De te tudod.Inkább síránkozol,hogy nincs pénz,minthogy próbálkoznál vhonnan keríteni.

Én a föld alól is pénzt kerítenék ha olyan helyzetben lennék.Csak van egy barátod,ismerősöd,szomszédod aki kölcsön tudna adni busz jegyre .A legtöbb dokinál meg meglehet oldani a részlet fizetést!!


De attól,hogy itt írogatsz és mindenkit elküldesz,mert nem úgy írtak.A kutyád nem fog meggyógyulni.

2013. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell hívni a dokit, hogy figyu, nincs pénzem, tizedikén lesz, de addig meghal az állat, bevihetem-e. Amelyik doki erre azt mondja, hogy nem, ahhoz ne is menj többet.
2013. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!