Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabaj SOS!? 8 hónapos...

Chimaira kérdése:

Kutyabaj SOS!? 8 hónapos agárról beszélünk) Játszottak pár napja, valamelyik megkapta, de csak otthon vettük észre, mert játszott tovább. A következők vannak: ötlet valaki?

Figyelt kérdés
( Lázas, levert, gyenge, nem eszik. Oltásokat anno megkapta, a sebet mindennap többször fertőtlenítjük, szép tiszta. Kíméljetek ezzel a vidd dokihoz te idióta ne kérdezősködj dologgal,3-a van, tehát az értelmesebbek nyílván tudják ilyenkor el se tudod dönteni, hogy már nincs pénzed, vagy még nincs. Lényeg a kutya AZONNAL dokihoz lesz víve, amint lesz, addigis mit tudok csinálni, mi lehet a baj? (napi fél algopyrint kap)

2013. okt. 3. 13:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A Vologdán én még nem hallottam, h adtak volna részletet, ahogy Kovács dokinál sem.


A Népkertiben tényleg vannak dolgok, amiket nem lehet megcsináltatni, de ezért nyugodtan mehetsz oda, nem kontárok vannak ott, hanem ugyanúgy orvosok.

2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

Le kell mondani az internetet és máris lehet gyűjtögetni a hirtelen kiadásokra.

Hiába nem akarod hallani, de orvoshoz kell vinni, és tán azért írnak ilyeneket általában,mert mást nem is lehet tenni képernyőn keresztül.


Egyébként is Miskolcon csak úgy rohangálnak a kidobott agarak.

2013. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan már... Lemondani a netet... Pár ezer Ft, és anélkül már egy qrva önéletrajzot sem lehet beküldeni sehova. Ezen felesleges spórolni, máshol kell meghúzni a nadrágszíjat. De tény, hogy kell lennie valamennyi tartaléknak, mert bármikor bármi megtörténhet.
2013. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Néhányan annyira rosszindulatúak és idióták vagytok. KI a tököm mondta nektek egy árva szóval is, hogy nem akarok semmit tenni? Borzasztóan gonosz emberek vagytok. Én imádom az állatokat és nagyon sok mindent vontam már meg magamtól miattuk, vagyis értük és soha egy pillanatra sem bántam meg. Azért ültem le a gép elé, mert tanácstalan voltam és akármit megcsináltam volna, de fogalmam sem volt mit tegyek. Mit gondoltatok? Ennyire idióták vagytok, hogy szerintetek bárki nekiáll vadidegenektől tanácsot kérni elkeseredésében, csak azért ,hogy aztán ülhessen tovább karbatett kézzel? Baromira megbántottatok a gúnyos megjegyzéseitekkel, de sztem azért írkáltok ide ilyeneket, mert jó okoskodni idegenek előtt, mikor az ismerőseitek már úgyis tudják, hogy idióták vagytok. Szánalmas. Nagyon érdekes életetek lehet, ha ez az elfoglaltságotok. AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT PEDIG NAGYON KÖSZÖNÖM, RENGETEGET SEGÍTETTETEK. NEM TUDOM KI ÍTRA ITT A NÉPKERTIT, ELMENTÜNK ÉS VALÓSZÍNŰ EZENTÚL ODA IS FOGUNK JÁRNI.
2013. okt. 6. 20:44
 25/26 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem a nettel van baj, hanem hogy nem születtem ezüstkanállal a fenekembe és mint sokan velem együtt 21 évesen egyetem helyett húzom az igát és nem azért, mert nincs érettségim, vagy ilyesmi, csak épp nincs senkim, nem áll mellettem anyuci, apuci, nagynéni, nagybácsi, nagymama, nagypapa, szomszéd, rokon, SENKI! Ketten a párommal próbáljuk fenntarrtani az albit, több mint 8 ezer csak a közösköltség, távhő van, 14 000 a bérlet, mert hát dolgozni el kell járni vhogy. , Mi nem költünk magunkra sokat, dohányozni dohányzuk (mindig egy cigit ketten) de nem eszünk rántott húst, meg mézes mustáros akármicsodát, csak tescos virslit, meg párizsit, azért, hogy a kutya prémium tápot ehessen, és mindene meglegyen, szóval senki ne fogja rám, hogy magamra adok és a kutyára nem és igen a kutyát Diósgyőrből az Árpád utcai otp-ből jövet találtam a Bulgárföldhöz közel a Láev-i (vagy milyen) kisvasútnak a sínein jöttek velem szembe, ketten a tesójával, csont soványan. Nagyon sok "ismerősöm" látta velem aznap őket.
2013. okt. 6. 20:55
 26/26 Imola Ágnes ***** válasza:
Mi volt a kutya baja? Jobban van?
2013. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!