Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff izmosítás?

Amstaff izmosítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok,egy kérdésem lenne,most lett 1.5 éves az én kis drágám, és szeretném egy picikét izmosítani,el is kezdtünk súlyt húzni(kocsigumi..stb) és úgy látom elég nagy kedvel csinálja,de most szeretném rávenni a lógásra,de nem tudom hogy vegyem rá,valaki tudna mondani 1-2 stratégiát, rongyozni is nagyon szeret. elöre is koszonom.
2013. okt. 3. 16:54
 1/5 papa777 ***** válasza:
37%
SZia! sajnos nem tudom , hogyan lehet rávenni,de úszással is nagyon szépen izmosodnak.
2013. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom,nyáron szoktunk,de jön a tél,a hideg,akkor is kell edzeni:))
2013. okt. 3. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Van amelyik staff az életben nem fog neked lógni.


Próbálj rákötni egy rongyot pl. egy fa ágára amit még kényelmesen elér,vagy a kezedben rázzál magasra emelve vmit,ha egyikre sem ugrik ösztönből,akkor törődj bele,hogy ő a földön marad:

2013. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akár szánkót is húzhat majd, rongyozásra nekem sincs jobb ötletem.
2013. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zeusz4 ***** válasza:
Szia szerintem úgy tudod rá vezetni hogy mit szeretnél hogy rongyozol vele és felemeled a rongyal és köbe mondod hogy "fogd" ha egy kicsit logót a rongyon akkor jól meg dicséred és később ezt a rongyot fa ágra kötve a "fogd" vezényszó kiséretében próbálod ha meg csinálta hatalmass dicséret. Elöször nem fog sokáig lógni de ha az állkapcs hozzá szokik lógni fog,szerintem én is csináltam az enyémekkel. :)
2013. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!