Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosíthatnám a hasamat...

Hogyan izmosíthatnám a hasamat, csípőmet? 16/F

Figyelt kérdés

Lefogytam kb. 20 kg-t. Egy kis felesleg van még a hasamon, meg a csípőmön. Bátyám azt mondta, hogy most már ne fogyjak tovább, hanem kezdjek el izmosítani, és akkor majd ez a még megmaradt zsír lemegy és izom lesz helyette.

Szerintetek igaza van? Jó ez így?


És ha igen, akkor mivel tudnám izmosítani ezt a területet?

Nézegettem interneten otthoni gyakorlatokat, találtam egy videót:

http://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo&list=WL2603D96D52..

Ez szerintetek jó? Tudtok ajánlani valamilyen otthon, kellékek nélkül csinálható edzéstervet, vmi ilyesmit?


Aztán a másik, hogy iskolában jövő évtől kell majd választanunk vmilyen sportot(heti 2 óra). Mit válasszak szerintetek, mi izmosít legjobban(testépítésen kívül)?


Meg ugye jönne a sima tesióra.



Ez a 3 (sima tesi, 2óra választható sport, otthoni) szerintetek elég ahhoz, hogy lejöjjön a maradék zsír és izom jöjjön a helyéra?

Nem az a célom, hogy ökölnyi kockák legyenek, csak az, hogy legyen enyhén látszanak a kockák, vagy legalább az, hogy ne puha zsír, hanem izom legyen felül és feszes legyen.



Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 24. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasgyakorlatokkal nem megy le a zsír, mivel nincs helyi zsírégetés. De ettől erősítheted (hasprés, lábemelés függeszkedve) csak ez nem elég.

Diéta és aerob edzés is kell.

2013. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
most tornazz rá sokat és ha majd.erezni fogod az.eredmenyt.akkor majd megin fogysz egy kicsit
2013. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!