Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chihuahua kutya meddig nő?

Chihuahua kutya meddig nő?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos Chihuahua kisfiúm :) Most 20 cm,és 2,1 kg (2 hét alatt 20 dkg-ot hízott a házi koszttól,hazalátogattunk...).

Két kérdeésem lenne:

1.Meddig nő fajtájuk?

2. Etetéssel kapcsolatban...Napi hányszor adjak neki enni?



2013. okt. 3. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől vetted akkor nézd meg a standard méretét attól nem igazán térhet el.Ha nem tenyésztőtől vetted akkor bármekkora lehet.


6 hónapos,mostmár átállhatok a napi 2x-i etetésre.

Mit adsz neki enni?

2013. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mekkorák a szülei, nagyszülei. Az enyém 1.5 eves, 6 kg.

Sokkal nagyobb csivit nem láttam mint az enyém, szerintem az enyem kozel van a hatarhoz.

2013. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen,tenyésztőtől vettem. Szóval akkor napi 2x etessem csak meg...Apuék egész nap tmik,mint az unokát.:)Amit éppen ők eszenk...egy kis rakott káposzta,szalonna...:)

Én Royalt és egy Ausztriában vásárolt Natur szárazeledelt adok neki felváltva. Az utóbbi jobb minőségű,mint a Royal...Mellette kis jutalomfalatok,fogtisztító stb...

2013. okt. 3. 20:02
 5/13 A kérdező kommentje:
6 kg??? :) Te szegény...sokat fizettél érte? :)
2013. okt. 3. 20:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a linket! Hasznos!!! Egyébként nekem hosszúszőrű van.
2013. okt. 3. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 tápot adjatok neki,jutalomfalat nem kell,mellékes nasi nem kell,mert egy kiskutyát könnyű elhizlalni.És ha így folytatják a szüleid,gurulni fog a kutya.


1 jó minőségű táp,napi 2 alkalommal kapja meg az egy napi adagját.Szal a napi adag felezve kapja meg.

Ha ilyen ütemben gyarapszik,akkor 3 kiló fölé megy nagyon könnyen.


A 6 kilós csivavát,meg csivava keveréknek hívjuk :D

2013. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudod mitől félek? 1x már leesett a vércukra...És attól félek,hogy mondjuk az első adagot reggel kell adnom neki,ugye? Szóval tegyük fel azt nem eszi meg valamiért,később meg leesik a vércukra...


Kicsit beteges az aggódásom,tudom,de nem volt szép látvány,és szewrencsém volt,hogy időben voltam.


Nem fog éhezni szegény? :) :D :)

2013. okt. 3. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem fog éhezni :)


1 éves kora után napi 1x kéne etetni,de mivel a tiédnek leeshet a vércukra,jobb ha napi 2x kap enni.


Ha reggel nem eszik vedd el tőle és rakd ki neki délelőtt vagy délután.Ha nem enne akkor pedig vmi nasit adj neki,nehogy gond legyen a vércukrával.

2013. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tápot megeszi?
2013. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!