Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chihuahua után melyik a 2....

A chihuahua után melyik a 2. legkisebb termetű kutya? És allergiásoknak melyik a legmegfelelőbb kistermetű kutya?

Figyelt kérdés

A chihuahua után melyik a 2. legkisebb termetű kutya?

És hallottam olyan kutyáról ami nem hullatja a szőrét,így allergiások is tarthatják.

Sajnos a kutyákra is az vagyok,és mire odakerül a sor,hogy végre kistermetű kutyám legyen,kiszeretném választani.

Az csak plusz pont lenne ha ritkábban fordul elő,és csak tenyésztőtől venném.

/Kulturált válaszokat kérnék./



2013. aug. 23. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint a törpeuszkárt javaslom. Vagy valamilyen bichon fajtát. tudtommal az ő szőrük sem vált ki allergiás reakciót.
2013. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden kutyának hullik a szőre csak valamelyiknek kevésbé vagy az uszkárnál a szőrformája miatt nem hullik le a földre hanem a kutyán marad. (ezért kell gyakran vinni kozmetikushoz)

Nagyon értelmes kutyák, játékosak és bújósak is egyébként :)

2013. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az uszkárokat nem szeretem sajnos.

Kozmetikushoz meg nem nagyon szeretnék majd velük járni.

Igazából már régebben kinéztem a Dandie Dinmont Terriert,a Yorkit,Biewert is.Eredetileg "mini" vagy "extra mini" bichon érdekelt,de mivel utánanéztem és látam,hogy ez csak fedőnév így inkább majd mást szeretnék.Pedig egyik ismerősünknek ilyen kutyája van,halálra puszilgatom meg minden és nem vált allergiát. :D:/

2013. aug. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!