Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy törpe uszkárt (F),...

Mesypocok kérdése:

Kaptam egy törpe uszkárt (F), akinek a nevelésében Anya nagyon sokat segített = kutya ugyanúgy kötődik hozzám és hozzá is. De Anya vett egy ír terriert (P). F-t hogyan lehet megtanítani rá, hogy neki innentől csak Én vagyok?

Figyelt kérdés

- Hogyan lehet összeszoktatni a két kutyát?

- Ha P odamegy F-hez, az baj, hogy F rögtön szalad hozzám?



2013. okt. 4. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az összeszoktatást soha nem értettem. Adott két szociális kutya, összeengeded, együtt laknak két napot, és voila, összeszoktak. Nem szociális kutyához meg nem hozunk másikat, vagy ha a másik nem szociális, akkor kutyaiskolában kezdünk szocializációs foglalkozáson.

Viszont ne akard szétszakítani a falkát, nem csak te vagy neki, hanem legalább négyen vagytok együtt a falka, ez így normális. Majd ha te foglalkozol sokat a kutyával, anyukád meg keveset, akkor tőled fogja várni a foglalkozást, nem tőle, de ennél többet felesleges foglalkozni ezzel a témával.

Ez az odaszaladós téma meg így ennyi inbfó alapján passz, lehet egy pár oka.

2013. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 5. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!