Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen fajta...

Szerintetek ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Kb. 1 eve folyamatosan latok egy kutyat setalni a gazdajaval. Eloszor, amikor meglattam, azt gondoltam, hogy kolyok bobtail, mert olyan szinu a bundaja, mint egy bobtailnak, amikor meg viszonylag rovid, es meg tisztan latszanak a szurkes/feketes foltok.

Viszont igy egy ev utan, meg mindig ugyanugy nez ki. Szerintem nagyon edes, en egybol beleszerettem. Kb. terdig er, tehat nem az a nagytestu kutya.

Orulnek, ha segitenetek! :)

Majdnem fel eve halt meg a kutyam, es most jututtam el csak odaig, hogy szeretnek egy uj kutyat. Nagyon hianyzik, meg mindig az elso kutyam, de oszinten, eleg nehezen birom kutya nelkul...

Egyebkent, lehet, hogy keverek kutya az, akirol beszeltem, bar nem annak tunik.

Elore is koszi a segitseget! :)

14/L



2013. okt. 5. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Utcai Vegyes.
2013. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha képet nem tudsz küldeni, akkor a legbiztosabb megkérdezni a gazdáját.
2013. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyósom kutyáját viccesen törpebobtailnek hívják, meg volt már, aki meg is kérdezte, hogy az-e, de egyébként ilyen kitalálhatatlan vegyes cucc, és bobtail tutira nincs benne :D Még csak nem is fekete-fehér, hanem szürke-sárga, de ez általában senkit nem zavar abban, hogy lebobtailezze... :D Valami bichon valószínűleg közreműködött a megalkotásában, meg gyaníthatóan puli is, de a színét egyik sem magyarázza, úgyhogy biztosan valami sokgenerációs keverék.
2013. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Erre tudok gondolni: [link]

Vagy erre: [link]

2013. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Bocs, ez lenne a másik: [link]
2013. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
nekem is a bearded colli ugrott be hirtelen:)
2013. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A b collie nagyobb,akkor már inkább a tibeti terrier.
2013. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kölyök bobtail méretbe beleférhet a collie is, ezért írtam.
2013. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5-8 cm van a két fajta felnőtt mérete között.A kérdés szempontjából lényegtelen végül is ....
2013. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Akiteki ***** válasza:
39%
A tibetimnek, ha lenyírtuk a szőrét, pont úgy nézett ki, mint egy kölyök bobtail. Én is rá gondolok.
2013. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!